Papağan Kafesi

Sirinkedisever

Ne kadar olması hakkında bi fikrim yok. Bu petshoptan alacağım linkini verdim belki yardımcı olan çıkar; https://www.*******.com/Papagan-Kafesleri,LA_295-2.html?orderBy=searchprice!ASC

24 CEVAP

Cotontzu_Siri

Bu uygun bence.

Sirinkedisever

Teşekkür ederim :))

Lunasibirya

Pirinç kafes al böylelikle kuşun telleri kemirdiğinde boya yutmaz daha sağlıklı olur

Sirinkedisever

Heryerde satılıyor mu???

Sirinkedisever

Hmm baktım ama çok pahalılar (120 TL falan diğer uygun olan kafesin 2 katı :() almasak hastalanmaz dimi?... :(

eleta

O kafes olmaz. O kafes bulbul kafesi teller dikine iniyor muhabbet kusu papagan kafeslerinin telleri tirmanma acisindan eninedir

eleta

Sultanda karar kildiysan genis birkafese ihtiyacin var kanatlari ve kuyrukları cok uzun papagan kafeslerinin demirleri kalin ve eninedir kemirdiklerinde kirilmasin ve rahat tirmansinlar.diye

Sirinkedisever

eleta
Siteden uygun gördüğünüzün linkini yazsanız?..

eleta

Sevda yada cennette karar kildiysan siradan bir muhabbet kusu kafesi isini gorur cunku epey kucukler ama çirkin bir sesleri var ve genelde.sabaha karsi 5 de ciglik atmaya basliyorlar cennet bakmasi kolay degildir sinirli hayvanlardir kolay kolay egitilmezler ve sevdirmezler

eleta

Bu benimkine benziyor bulundurman gereken kriter enine tel kalin tel ve genis kafes dedigim gibi özellikle kuyruk cok uzuyor

Sirinkedisever

Sizin de sultan papağanınız varmış :)) Siteden rahat olabileceği bir kafes beğenip linkini yazsanız?...

Sirinkedisever

Hmm biraz pahalı ama... :(

eleta

![kafes ve cocugun durusu boyle bende]( "Resim açıklamasını girin") yani.boyut bu ben 100 liraya aldim oyle asiri pahali da degil bence gidip can ticareti yapilmayan bir kafesciden almalisiniz internetten sikinti olabilir

Sirinkedisever

Ama sahiplendirilmiyor kiii :((((

eleta