Brit Care Mama

edadnmzr

Kedimin mamasını değiştireceğim. Brit care düşündüm kullanan var mı? Hangisinden memnunsunuz bir sürü çeşidi var. Ya da brit care dışında mama önerileriniz varsa önerilerinize açığım. Teşekkür ederim ❤️

32 CEVAP

edadnmzr

@Ebrugurkaracayir riske girmeyeyim o zaman. Matisseden memnun musunuz ona da bakayım şimdi

edadnmzr

@Ebrugurkaracayir sanabelleye de baktım içeriği hoşuma gitmişti aslında ama taneleri çok sertse onu da alamayacağım evet kedimin diş etleri problemli maalesef 😕 proplanı yerken de çok çiğnemiyor aslında direkt yutuyor ama bilemedim yine, bu sefer hiç yemezse elimde kalır 🤷🏼‍♀️

edadnmzr

@Salihaylmz nasıl sizin kullandığınız da sert mi?

edadnmzr

Poncimin yorumlarınız için çok teşekkür ederim mutlaka bakacağım hepsine. Aslında anlattığınız mamaların içerikleri güzel ama uzun vadede bir sorun oluşturmadığı için proplan alıyorum ben. O yüzden diğer mamaları uzun süre nasıl kullanacağım bilemiyorum :/

edadnmzr

@teddybal teşekkür ederim :)

Gimlihanim

İshal şikayeti olduğunu biliyorum. İçeriği güzel bir mama ancak ben de pek riske girmek istemediğimden kullanmak mantıklı gelmedi.

Bir de bu linkte @Lily geçiş yaparken gün gün yazmıştı. Karar vermenizde yardımcı olur diye düşündüm paylaşmak istedim.

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/102605-brit-care-gecis-gunlukleri

izmirle

Brit care kesinlikle almayın aldırmayın hayvanların kusmaktan içi dışına çıktı. Koklayıp koklayıp uzaklaştılar. Her mama her kediye maalesef yaramıyor. Farklı mamaları deneyerek kedinizin mutlu olduğu mamayı bulmanız en güzeli. Zaten kediniz hal ve hareketlilerinden belli eder. Tüyleri parlar benim kanaatim bu yönde

edadnmzr

@Gimlihanim Teşekkür ederim bakıyorum hemen :)

edadnmzr

@izmirle her mama her kedide aynı sonuç vermiyor evet. Yorumlarda da öyle bazı kişiler memnun bazıları şikayetçi. Riske atmaya değmez sanırım gerçekten :/

izmirle

Brit care pişmanlıktır. Ben bu pişmanlığı yaşadım ve iade ettim siz yapmayın.

Pofupof

Ben tavşanlı Brit Care mamadani çok memnunum. Hiçbir sıkıntı yaşamadık. Öncesinde kullandığımız mama da tahılsızdı. Bu yüzden olabilir. Çok çok memnunum

edadnmzr

@Palyaco siz exclusionu ne zamandır kullanıyorsunuz memnun musunuz ?

Salihaylmz

Biz yetişkin mama kullanıyoruz kedim 1 yaşında büyük
Hassas sindirim olan kuzu etli olanın taneleri biraz sert
Alabalık olanın taneleri bir tık daha yumuşak
Diş eti problemi varsa sıkıntı olabilir o konuda tavsiye veremem malesef
Royal canin kısır kullandık onun taneleri daha yumuşak yetişkin mamalara göre

edadnmzr

@Salihaylmz anladım teşekkür ederim :)

edadnmzr

@Lils sık sık tavuk haşlama yapıyorum kedime aslında arada ev yoğurdu da veriyorum. Brit care kullanırken bunları yapsam ishal olma riski azalır mı? Siz ek olarak ne kullanıyorsunuz ishal olmaması için?