Brit Care Mama

edadnmzr

Kedimin mamasını değiştireceğim. Brit care düşündüm kullanan var mı? Hangisinden memnunsunuz bir sürü çeşidi var. Ya da brit care dışında mama önerileriniz varsa önerilerinize açığım. Teşekkür ederim ❤️

32 CEVAP

edadnmzr

@Pofupof bizimki şu an tahıllı, sıkıntı olacak gibi :/

Lils

Ben mystic, pronature karıştırarak veriyordum ondan brit care'e geçtim ve sıkıntı olmadı. Birkaç kere kefir verdikten sonra ishal ya da yumuşak kakaya rastlamadım. Artık kefir vermiyorum ama hala düzgün dışkılıyor. Geçiş sürecini 2 haftaya yayıp bu 2 hafta boyunca günde 1 tatlı kaşığı kefir vermek yeterli. Ben uzun zamandır kefir vermiyorum ama dışkısı hala düzgün ki mystic kullanırken yumuşaktı zaten onu da düzelttik. Pronature ile düzgün dışkıyı yakaladık bana çekilişte gelmişti ama yeni bir mama o yüzden uzun süre kullanmadım. Ben memnunum brit care'den bence 400 gram alıp deneyin kafirler beraber bir sıkıntı olmazsa devam edersiniz. Yoksa iade şansı da var %10 dan az kullanıldıysa.