Bıdık Hastamı?

Lunasibirya

Arkadaşlar bıdık benim civcivim şuan uyuyor :) sizce hastamııı ? Akitalove sen bu konularda bilgi sahibisin acil cevap!

10 CEVAP

akitalove

Daha civcivlerin kucuk civciv yeminden baska bisey vermeyin simdilik o kadar agir seyleri sindiremezler civcivin hareketliyse bi sıkıntı yok bu arada masallah cok da capkin biseye benziyo acaba buyuyunce horozmu olucak :D

Tbusratoptas

Tepkileri neler? Yanlızlıktan hoşlanmazlar başka bir civ civ yoksa büyük ihtimal yanlızlıktır

Tbusratoptas

Tepkileri neler? Yanlızlıktan hoşlanmazlar başka bir civ civ yoksa büyük ihtimal yanlızlıktır

Lunasibirya

Hareketli yemek yiyor tuvaletini yapıyor ötüyor yani normal bugün yanına alacağım bir arkadaş daha

dollfacepersian

Orta tutku ve çeşitli kurabiyeler görüyorum. Onlarla mı besliyorsun? Neden ordalar?

Lunasibirya

Yok bulgurla besliyorum kardeşim koymuş onları aldım ordan armut Ve elma koydum zararı olurmu acaba?

Lunasibirya

Bide yerini çektim ideal mi?

Lunasibirya

Çok zeki gerçekten küçücük ayakları var jet gibi koşuyor bazende ağzında küçük birşey gördüysem hemen bakmak istiyorum elimi ağzına uzatıyorum yemeği kaçırıyor :D çok çapkın dün gece saat 24:30 çarşafın altına girmiş orda uyumuş annem kaldırdı bıdık yok dedi evi aramaya başladık sesleniyorum ses de gelmiyor normalde öterdi evi altını üstüne getirdik sonra kutusundan kıpırdama geldi bir baktım çarşafın altına kıvrılıp uyumuş eşşek :D çok komik daha neler yapıyor birbilseniz gülmekten çatlarsınız

Lunasibirya

Bide kendini muhabbet kuşu sanıp omzumda geziyor :D

Lunasibirya

Gözümü didikleyip duruyor nasıl engellerim