Kediye Yoğurt Vermek

asli

kedi maması dışında 2 günde 1 yoğurt veriyorum çok seviyor ve direk bitiriyor ve daha yok mu gibisinden bakışlara maruz kalıyorum :) sadece 1 kaşık yoğurt veriyorum acaba daha fazla versem sorun olur mu?

45 CEVAP

buseekucukgol

ben de ev yoğurdu vermek istiyordum güzel tavsiyelerden sonra kuşkusuz vereceğim :))) kuru mamasına biraz yoğurt suyu ekleyerek versem bir sorun da olmaz heralde dimi ?

Ayselgns

Bebekken çok severdi. Şimdi maalesef :( Ama yinede her gün deniyorum. Bir kaç yalanması bile kar ;)

Pitircik09

50gunluk bebegim var benimde. Yas mama yiyor. Arada yogurt veriyorum ama yemiyor. Nasil alistirabilirim?

Succubus

Laktozsuz yoğurtlar var aslında ben onları kullanıyorum. Ya da direk kedi yoğurdu diye satılan ürünler de var da o da laktozsuz katı yoğurt gibi bir şey. Normal yoğurdu kase kase yedirmek bana da biraz risk almak gibi geldi.

Prensesimm

Sıkıntı olmaz verebilirsiniz seve seve :D

zinci

Bence hata

ecenur1819

Yarım yemek kaşığı yeterlidir daha fazlası mide sorunlarına yol açabilir

Bi ben kedime yoğurt sevdiremedim sanırım:) her taklayı atıyorum yok.. süt ve süt ürünlerini sevmiyor.. ama kedimizin adı ironik biçimde Peynir :))

Gizemindostu

Her gün bir yemek kaşığı kadar verebilirsiniz. Benimkiler de yoğurt yemeye alışık, seviyorlar şükür ki :) hatta ağızlarını yoğurda bandıra bandıra yiyorlar çocuklarım :D Ha bu arada soru 2014 de sorulmuş sjschnbsxfgjdj

Lufengosaurus

yoğurt probiyotik olması açısından yararlı eğer kedinin idrar yollarında bir sorunu yoksa rahatlıkla verilebilir

Palyaco

Ben yogurt onermiyorum laktozdan dolayi

komurlolis

Ben de veriyorum haftada bir kere fazlasını vermiyorum

Bende kızıma veriyorum fakat her gün değil haftada 1 veya 2 kez 1 yemek kaşığı kadar kendim mayaladığım ev yoğurdunu. Severek yiyor ☺️

Pisipiisiicik

Veterinerimiz ev yoğurdu verebilirsiniz demişti eskiden çok severdi ama artık pek yemiyo kızım

Warriorsans

Yoğurt kediler için sağlıklıdır