Kuş Malzemeleri Listesi

Sirinkedisever

Anket

Bizi çok sıktın ://
(3 oy)
Sorun olmaz hiç sıkmadın :))
(6 oy)
Toplam (9 oy)

Offf kendimi aptal bir sıkıcı gibi hissediyorum :/ Biliyorum,bu konuda çok soru sordum ama şimdi hepsini ayrı ayrı değil birleşik soracağım. Gerekli olanlar hangileri?? (Affedin beni :(()

  • Kraker ve Ödüller
    -Koku Gidericiler

  • Gaga Taşları

  • Mineraller ve Vitamin

  • Kafes Temizliği Ürünleri

  • Kuş Kumları ve Altlıkları

  • Banyoluk

  • Tünek

18 CEVAP

LindaKibrit

gV7_UTomlyfA4mc7sVLzw8GNh36ZejtSjf5V2FbmCBzKNNq-iC64aApGQEALw_wcB

LindaKibrit

http://m.***.com/kuslar-icin-akilli-yemlik-P190069353?cid=604001&gclid=Cj0KCQjw3MPNBRDjARIsAOYU6x-gV7_UTomlyfA4mc7sVLzw8GNh36ZejtSjf5V2FbmCBzKNNq-iC64aApGQEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

LindaKibrit

Önceki linkler yanlış olmuş. Son attığım olucak