Kuş Malzemeleri Listesi

Sirinkedisever

Anket

Bizi çok sıktın ://
(3 oy)
Sorun olmaz hiç sıkmadın :))
(6 oy)
Toplam (9 oy)

Offf kendimi aptal bir sıkıcı gibi hissediyorum :/ Biliyorum,bu konuda çok soru sordum ama şimdi hepsini ayrı ayrı değil birleşik soracağım. Gerekli olanlar hangileri?? (Affedin beni :(()

  • Kraker ve Ödüller
    -Koku Gidericiler

  • Gaga Taşları

  • Mineraller ve Vitamin

  • Kafes Temizliği Ürünleri

  • Kuş Kumları ve Altlıkları

  • Banyoluk

  • Tünek

18 CEVAP

mustafaparlak

Gaga taşları, kuş kumları ve altlıkları, mineraller ve vitamin. Kraker ve ödüller arada bir. Banyoluk olsa iyi olur, eğlenir kuş :)

mustafaparlak

Eğer sultan papağanı alacaksanız bence ahşap ve aynasız daha iyi olur.

Sirinkedisever

Teşekkür ederim :))

KedimVar

Aynalı alırsan sürekli aynayla ilgilenir. Bence ahşap ve halatlı-zilli olanlardan al. Teyzemin kuşu zili şapka olarak kullanıyordu. :)) seviyorlar öyle oyuncakları.

Sirinkedisever

Ve oyuncaklar plastik mi ahşap mı aynalı mı ipli ve halatlı mı olmalı???

Sirinkedisever

Tunek gerekli degil mi?

Sirinkedisever

Evet, sultan papağanı alacağım :))

mustafaparlak

Onu yazmayı unutmuşum. Evet o da gerekli :)

Sirinkedisever

Teşekkürler :))

KedimVar

Kraker ve Ödüller

  • Gaga Taşları

  • Mineraller ve Vitamin

  • Kuş Kumları ve Altlıkları

  • Banyoluk

  • Tünek
    Ben bunları kullanıyorum. Özellikle karaktere bayılıyor. Mamasından çok onu yiyor. Kumunu da oyun amaçlı kullanıyor. Doldurduğumuz kaptan oyun amaçlı aşağı atıyor.
    Ben de salıncak ve içinde top olan ve döndürülen bir şey var (ismini bilmiyorum).
    Bizimkinin banyosu var fakat kullanmıyorum. Bardaklarda banyo ediyor. Bir de tatile gideceğimiz zamanlar için yedikçe yukarıdan yenisi gelen bir yemlik almıştık. Ona da bak derim. Onun dışında bizimki tenis topuyla oynuyor. Kendi boyundan küçük oyuncaklar yerine kendi boyunda olanları tercih ediyor. Sizinkini bilemeyeceğim. :))

KedimVar

Krakere*

Sirinkedisever

Teşekkür ederim çok faydalı oldu :)

Sirinkedisever

Nasıl? https://www.*******.com/Catia-Canli-Stres-Ipli-Kus-Oyuncagi-17-cm,PR-1871610.html
Hem zilli Hem halatlı :))

LindaKibrit

Akıllı yemlik de alabilirsiniz. Tatile falan gittiğinizde daha iyi olur. Çünkü yeminin kabuklarını üflemeniz gerek. Akıllı yemlikte bu sorun olmuyor ve geniş hazneli. İnternete kuşlar için akıllı yemlik yazarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

LindaKibrit

gV7_UTomlyfA4mc7sVLzw8GNh36ZejtSjf5V2FbmCBzKNNq-iC64aApGQEALw_wcB akıllı yemlik