%18 Kdv İle İlgili

simbakedi

az once suzide gordum, umarim bir ise yarar. yine umudum yok ancak birileri tarafindan fark edilmek de guzel
https://twitter.com/suzionline_blog/status/1472155748293619715?s=21

9 CEVAP

Pikapru

Bu ülkede güzel ve normal olan her şeye karşı oldukları için benim de pek umudum yok açıkçası ama en azından bir yerlere ulaşabilmiş olmak bile azınlık olan bir kesim için umut vaat edici. Umarım kabul ederler..

cat_expert

Malum ikili parti tarafından reddedilecektir yüksek ihtimalle.

Renklipati

Haberler de bu konuda hep gündeme getiriyor fakat,teklifi sunan parti yüzden otomatik olarak Red alır bencede keşke bir duyarlılık yapsalarda,kedi beslemenin lüks olmadığını anlasalar

izmirle

Minik dostlarımıza çip taktırmak suretiyle gelir elde etmeye çalışanların bu teklife vereceği yanıt bellidir. İnsanına sahip çıkmayanların hayvanlara sahip çıkmaya çalışan sözde yaklaşımları bana pek inandırıcı gelmiyor.

duman_cat_world

Tüm arkadaşlara sonsuz katılıyorum umut fakirin ekmeği...

aeri-l

Umarım bizi mutlu eden bir sonuca ulaşır tez vakitte. Hayır cidden aşırı saçma ha insan yiyeceği ha hayvan, gıda bu sonuçta %18 kdv ne demek yani.. Zaten sokaktaki hayvanlara devlet bakmıyor bari bizi biraz rahatlatsınlar.

Gimlihanim

Umarım işe yarar 🙏🏻

Minigimmm

Komisyona ulaşmış olması iyi bir haber günler aylar öncesinde cimere mesajlar attik gereği yapılırsa süper olur gereksiz ve saçma bir kdv değeri çünkü. Bakalim görelim karar ne olacak ama pek umudum yok red yemezse iyidir.

Warriorsans

Açıkçası ben KDV düşse de fiyatları çok etkileyeceğine inanmıyorum