Bıdıkkkk Bu Son Soru :)

Lunasibirya

Arkadaşlar bıdık ın yerini tekrardan ayar ettim bu sefer içine yemesi için çok inçe ve küçük bulgurlar oluyor ondan koydum ıslatıp severek yiyor su da koydum yarın ilk işim pet shopa gidip civciv yemi alıcam birkaçta yeşillik koydum :) sorun olurmu? Bide bizde çok büyük geniş bir tavşan kafesi var hiçbir paslanması yok Melek olan tavşanıma almıştım hediye olarak oda ölünce hiç kullanılmadı:( onu kullansam içine talaş koysam orada olurmu şuanlık böyle yeri sizden fikir bekliyoruz bıdıkla

13 CEVAP

Bullefprof

Evet ya olması gerekiyor başım çatlıyor ne yazdığımı bile bilmiyorum :*(

Lunasibirya

Ne olduki hastaysan yat dinlen sonra yazabilirsin :)

Bullefprof

Selam civcivin çok tatlı ben şu ana kadar 10 tane civcivi horoz,tavuk olana kadar büyüttüm . Bulgarları ıslatıp yemesi sorun olmaz ama bulgurları koyduğun tabakları hem temizlemen zor olacak hemde onları devirecek ve içlerine kaka yapacak . Deviremeyeceği bir tap bulmalısın yoksa gerçekten çok zorlanırsın ve kokar . Sana tavsiyem o örtü yerine gazete ser böylece pislendiğinde alıp hemen atarsın .

Bullefprof

Bana geri dönersen veya msj atarsan sevinirim

Cotontzu_Siri

Ya olması gerekmiyor mu

Bullefprof

Hiç bişey de kaçmıyor eheheh

Cotontzu_Siri

Hiç sorun olmaz. Kafes çok güzel olur.

Lunasibirya

Selam:) teşekkür ederiz tatlı olduğu kadarda çapkın ben üşür diye gazete sermedim su dökülürse hem ıslanır Ve kuruması zor olur diye düşündüm :)) yarın hepsini alacağım evet dediğiniz gibi içini pisletiyor hergün temizliyorum bunu yazarken şuan koynuma yatıp uyudu :D sıcağı çok seviyor daha çok küçük üşüyor üşüdüğü zamanda bağırıyor elektrikli soba yakıyorum ;)

Bullefprof

Soba iyi fikir ama dikkat et küçük ua deliklerine filan başını sokmasın ben baya bi sıcakta besledim bu yüzden de hiç üşüme problemimiz olmadı

Bullefprof

Ua değil de olacak

Lunasibirya

Ona dikkat ediyorum

Lunasibirya

Peki;) belki daha rahat eder diye düşündüm karton çok büyük Ve taşıması çok zor :) bide bazen suyunu döküyor ıslatıyor eşşek kız

Ela04

Bence böyle olmaz bi kafes al.