Ankarada Pet Kabul Eden Cafeleri Bilen Var Mı :)

gozdecoskn

Mümkünse bahcelievler tarafı :)

3 CEVAP

Mischka

Bahçeli-kazakistan arasında " faust "bu konuda anlayıșlı, arkadașın köpeği 3 gece ard arda yerdeki kırmızı halıyı çeșitli yerlerinden kemirip parçaladığı halde :( çok büyük anlayıșla karșıladılar sağolsunlar, bayağı mahcup olduk :) ,
8.caddede ise" Charlotte". Charlotte'da çalıșan arkadașlarımin köpekleri olsun, sahiplerinin köpeği de zaman zaman orada bulunuyorlar. Mischka'yı da insanlara kaynaștırma dönemlerimizde sürekli gittiğimiz bir mekan. Tabii kedi köpek malum, bizimkiler daha önceden birbirlerini tanıdıkları için ve birbirlerine tepki vermediklerinden dolayı sıkıntı yașamadık biz hiç.
"Viși" bizi kapıdan çevirenlerden, yavrularımiz yanımızda olmasa dahi artık gitmiyoruz, muameleleri pek hoș değildi.
Bahçeli "route" aynı șekilde kedili köpekli ailecek cümbür cemaat gidebildiğimiz mekanlardan. Gerçi kedi için biraz gürültülü olabilir, bizimki alıșık ve hoșlanıyor diye sorun yașamıyoruz. :)

sanemtokyay

tunalıda koala coffee shop ve yine tunalıda varuna gezgin hayvan dostudur, bahçelide ki. varunada aynı şekildedir diye düşünüyorum

bsecnl

iyi giyimli olursanız cogu cafeler kabul ediyor