Bıdık Öldüü Yaaa Arkadaşlar

Lunasibirya

Arkadaşlar az önce aşağı indirdim gezsin diye kardeşimde geldi güneşe koydum uyuyordu sonra kardeşim geldi ve ve üstüne bastı ya arkadaşlar çok kötüyüm hala ağlıyorum keşke şuradan çıkıp gelse yaaa bunu yazarken bile öldüğüne inanamıyorum :(((((((((((((((((((( onun için çok. Uğraştım kaçtane soru açtım en iyi bilgiyi alıp ona bakabilmek için :( sizde biliyorsunuz

21 CEVAP

KedimVar

Bence de alma. Çözüm bu değil. Anneler öyle diyor sürekli. Ağlama yenisini alırız. Oyuncak mı bu? Seninki de kötüymüş Siri. Üzüldüm kurbağaları çok severim.

Bullefprof

Bende küçükken ablamın civcivinin üstüne dolap devirmiştim baya üzülmüştüm hala da suçlu hissediyorum

KedimVar

Nasıl üzerine bastı ya yazık hayvana. Bence de alma bir daha bulursan. Ya da dikkat et. Bana da benzer bir durum olmuştu. :/

Cotontzu_Siri

benim ördek yavrularımdan biri diğerinin üstüne çıkıp öldürmüştü :(

Lunasibirya

Şuan kardeşimi alıp aynısını yapasım var ama annem var işte birdaha civciv almam ben :(

Cotontzu_Siri

Ah şu anneler. Aynı benimki :/

SelinTuksal

offfffffff :((((((

KedimVar

Benimki civciv değil tavşandı. Çok da güzel bakıyordum. Sonra bir gün ikizimin arkadaşlarından biri benden habersiz kucağına almış. Sonra tavşan kucağında çırpınınız yere atmış ve bu olay yürürken olduğu için de üzerin basmıştı. Ne kadar ağladım anlatamam. Bel kemiği kırılmış vet in dediğine göre. Viyklemelerini unutmama. Ve o acı acı viykleyip kaçarken o çocuk gülüyordu!!! Son nefesini abimin kucağında vermiş. Sonra onu gömdük. Artık hiçbir hayvanımın yanına yaklaştırmıyorum o şahısı. Zaten kendisini sevmiyoruz da neyse. Simsiyah uzun tüylü bir oğluştu. :(( Bir de ördeğim gidip babamın ayağının arkasına yatmıştı ve babam onu görmeyip hafifçe üzerine basmıştı o da viykleyip kaçtı ama ona hiçbir şey olmadı. :)) sonraları bir köye verdik kardeşiyle beraber. Kocaman oldu hatta kanatlarındaki tüyleri uçağın kanatları gibi çıkmıştı. Gören herkes şaşırıyordu. :))

Cotontzu_Siri

Kardeşim bisikletle kurbağayı ezerek öldürdü ve gülmeye başladı. Çok kızdım ona. :((

Sercios

2 tane tatli mi tatli su kaplumbagam vardi tatile gitcektik dedem gile birakmistik dedem gilde ilk babaannem yem atmis sonra disari çıkmış 2 dk sonra dedem gelmis oda atmis sonra kaplumbagalarim cok yemekten olduler cok uzulmustum

Lunasibirya

Al işte en azından benimki ağladı annem hala ağlamayın diyor muhabbet kuşu alalım diyor ya inanmıyorum anneme ağlamayın diyerek tesellimi olur offffff çok kötü yaa bide başka civciv alırız diyor ben birdaha civciv almam arkadaş o manzarayı gördükten sonra asla ama aslaa almam yolda görürsem

GoldenOdin

Üzülme o şu anda bir melek bazı kişiler hep böyle dikkatsiz oluyor işte yapacak birşey yok Odin bebekken az kalsın benim abim de basacaktı

Lunasibirya

Biraz olsun sakinleştim ama o viyaklaması aklıma geldikçe gözüm yaşarıyor bi kötü oluyorum

Lunasibirya

Napıcaz keşke odadan sesi gelse yine beni çağırsa yine akşam birlikte uyusak :(

bolt

Ben köpeğim Bolt'ta birlikte evin oradaki bir parka gitmiştim kucağımdaydı bayır aşağı iniyor dükkan yere düştü yanlışlıkla on partisine basmistim viyaklayarak yanımdan kaçmıştı çok çok çok üzüldüm benden kaçması çok gücüme gitmişti ama sonra bana yine alıştı