Hangi Mama ( Anket Yapıyorum Ne Kadar Çok Kişi Katılırsa O Kadar İyi Olur)

Atom5225

Anket

Golosi
(0 oy)
Matisse
(5 oy)
Profine
(5 oy)
Bozita
(4 oy)
Happycat
(2 oy)
Prochoice
(0 oy)
Brit care
(7 oy)
Spectrum
(2 oy)
Advance
(5 oy)
Toplam (30 oy)

Hangi yavru kedi mamasını seçmeliyim. Arkadaşlar hangi mamayı ve ne nedenle seçtiğinizi ve diğer mamalrın kötü tarafını herkes belirtirse mutlu olurum.

33 CEVAP

pongul

soranın almayı düşündüğünü belirttiği mama zaten mısır içeriyor- en azından sanabelle de bir alternatif ve çevirilerindeki gibi ikinci sırada mısır değil de beşinci sırada sorghum olduğunu bilmesi daha doğruyu yansıtmış olur. bütçesine göre seçmek tartmak kendisine kalmış.

radeha

Mamanın içeriğine bakın. Tahıl olmamasına (mümkünse) ve tavu değil de tavuk unu gibi saçma sapan içerikler olmamasına dikkat edin.

Princess_Lady

Deneyerek hangisini sevdiğini bileceksiniz Tecrübelenerek tavuk sevmez balıklı sever Kediden kediye değişiyor.

Aydancat

Onerdik zaten acana orijen veya nd naturea vs. Kullanin dedik ondan sonra lavital iyi mi reflex iyi mi diye sacmasapan mama isimleri saymaya basladin

KedimVar

Siklarda yok ama N&D :))

yasement

Iki mama da iyi bence. Profine butun mamalari var, bu sitede var mi bilmiyorum. Yetiskin mamasina karar vermek icin acele etmeyin yavruyken zaten kedinizin hassasiyetlerini ihtiyaclarini tanimis olursunuz.

Aydancat

Onceki soruda onerdik ezgi ben bir kac kisi daha

Aydancat

Ben neyi uzatiyorum acaba?

Aydancat

Ablacim yasin kac senin? Brnim amacim kavga falan değil

GoldenOdin

Kesinlikle Advance kaliteli fiyatına göre de çok kalitesiz değil normal fiyataçısından da başka sitelerde çok daha ucuza bulabilirsiniz. Normalde fiyatı 250 TL mamayı 190 TL'ye aldım ben

kediminnos

Herkes iyi mama almak ister aydancat ama butce yetmeyebiliyor. Sacma sapan triplere girme şurda

miasugok

Aslında n&d iyi mamalar arasında nispeten ucuz. 1.8 kg sanırım en küçük paketi 80 lira mı ne bir de kediniz yavru olduğu için bence iki aya yakın gider ben tavuklu narlı olanı kullanıyorum memnunum bitince balıklı portakallıya geçicem.

Benim kullandığım ve kötü diyebileceğim mama ise kesinlikle proplanın yaş mamaları. Hemen hemen her çeşidini denedim ve mahvetti yavruyu:(

miasugok

Ayrıca soruda 'ucuz mama arıyorum' dememiş. İyi mama arıyorum demiş. Biz mamayı öneririz o bütçesine göre seçer

Atom5225

Şu anlık matisse mama almaya karar verdim eğer kediye iyi gelmezse diğer markaları deneyeceğim. Bir süre 1,5 kg lık falan kullandıktan sonra 10 kg lıklara falan geçiş yaparım o zamanda n&d gibi markalara bakabilirim. Aslında en iyi mamaları almaya bütçemiz yetiyor ama parayı kazanan ben olmadığım için o kadar pahalı markaları alamıyorum. Ama eminim ki bir süre sonra ailem de o markaları almak ister

Atom5225

Advencenin 1.5 kg mı 62 tl