Hangi Mama ( Anket Yapıyorum Ne Kadar Çok Kişi Katılırsa O Kadar İyi Olur)

Atom5225

Anket

Golosi
(0 oy)
Matisse
(5 oy)
Profine
(5 oy)
Bozita
(4 oy)
Happycat
(2 oy)
Prochoice
(0 oy)
Brit care
(7 oy)
Spectrum
(2 oy)
Advance
(5 oy)
Toplam (30 oy)

Hangi yavru kedi mamasını seçmeliyim. Arkadaşlar hangi mamayı ve ne nedenle seçtiğinizi ve diğer mamalrın kötü tarafını herkes belirtirse mutlu olurum.

33 CEVAP

Atom5225

Arkadaşlar şunu düşünerek cevap verirseniz iyi olur ilk aylar 10 kg, 5 kg gibi büyük paketler alamam 1.5 kg alabilirim. Yukarda belirttiğim gibi bir süre geçsin ondan sonra ailemde büyük paketler almamı doğru karşılayacaklardır.

Cotontzu_Siri

Mısır yok ama sorgum var. Aynı familyadan tahıl grubunda bir bitki.

pongul

*altıncı sırada