Hangi Mama ( Anket Yapıyorum Ne Kadar Çok Kişi Katılırsa O Kadar İyi Olur)

Atom5225

Anket

Golosi
(0 oy)
Matisse
(5 oy)
Profine
(5 oy)
Bozita
(4 oy)
Happycat
(2 oy)
Prochoice
(0 oy)
Brit care
(7 oy)
Spectrum
(2 oy)
Advance
(5 oy)
Toplam (30 oy)

Hangi yavru kedi mamasını seçmeliyim. Arkadaşlar hangi mamayı ve ne nedenle seçtiğinizi ve diğer mamalrın kötü tarafını herkes belirtirse mutlu olurum.

33 CEVAP

apovlitos

advance'e vereceğiniz parayı orijen, acana, naturea, applaws mamalarından birine verseniz daha iyi olur, kaliteli ve sağlıklı mamalar. ama fiyat açısından uygun olsun diyorsanız n&d düşük tahıllı alın. profine veya bozitaya nazaran daha iyi bir mama. o da olmazsa profine, daha düşük fiyata da bozita.

Cotontzu_Siri

Advance kadar pahalı bir mamayla pro choice gibi ucuz bir mamanın aynı listede olması tuhaf olmuş. Bunlardan advance ama o fiyata acana, orijen, nd, go!, now fresh, naturea, applaws, instinct falan alırsınız.

Atom5225

Sabrınız yoksa gidin. cevap vermek zorunda değilsiniz. Kararsız olmak benim suçum değil bana köpek değil falan diyene kadar başka bir mama da önerebilirsiniz. Diğer konuda herşey çok karşıtı. Başka siteye giriyorum kedilerim yemiyor falan bir sürü şey var illaki insanın kafası karışıyor

KedimVar

Ama biraz agresif davraniyorsunuz. Herkesin butcesi iyi olmak zorunda degil. Her ne kadar insan en kalitelisini kullanmak istese de bazen mumkun olmayabiliyor.

Cotontzu_Siri

Aydancat
Uzatmayın lütfen

Atom5225

Şu anlık matisse mama almaya karar verdim eğer kediye iyi gelmezse diğer markaları deneyeceğim. Bir süre 1,5 kg lık falan kullandıktan sonra 10 kg lıklara falan geçiş yaparım o zamanda n&d gibi markalara bakabilirim. Aslında en iyi mamaları almaya bütçemiz yetiyor ama parayı kazanan ben olmadığım için o kadar pahalı markaları alamıyorum. Ama eminim ki bir süre sonra ailem de o markaları almak ister

pongul

sanabelle kitten da fiyat açısından çok yormaz. fena mama da değil. çoğu sitede çeviri hatasından mısır falan yazıyor içeriğinde ancak bosch'un kendi sitesine bakarak içeriği de kontrol edebilirsiniz, mısır ihtiva etmiyor. içerik

birçok sitede de sanabelle mamaları 400+400 gram bulabilirsiniz.

Aydancat

Kopek mi bu âyda 20 kilo yesin 2 kilo mamaya 60-70 lira verip kaloteli amma almak çok mu zor ya!

Aydancat

Kaliteli msma*

Princess_Lady

Aydanacat Kesinlikle katılıyorum.

Atom5225

PROFİNE MI BOZİTA MI SON KARA OLARAK. Profinenin sadece yavru kedi maması var herhalde. büyüyünce ne almalıyım

Aydancat

ALLAHIM bir an önce sabır ver bana Ya Rabbim!

Cotontzu_Siri

Advance fiyatına göre çok kalitesiz bir mama, proplan gibi. Ama diğerleri aşırı düşük kalitede mamalar. Advance fiyatına çok daha iyi mamalar var.

Cotontzu_Siri

Neyi uzattığınız ortada. Bir önceki soruda zaten ailesi yüzünden ucuz mama aradığını ve ikna ederse kaliteli mama alacağını söyledi.

Cotontzu_Siri

GoldenOdin
Advance neye göre kaliteli?
İçeriğinin proplandan farkı yok.
Fiyatının acanadan farkı yok.