Veteriner Önerisi

martha

veterinerimi değiştireceğim. istanbul'daki bilinen en iyi veterinerler hangileri ?

12 CEVAP

miasugok

Twitterda bir aile sesini duyurmaya çalışıyordu maltepede bir veteriner kliniği erkek kedileri kısırlaştırırken öldürmüş. Hatta narkozun etkisinde diyip ölü teslim etmiş sanırım. Allah başa vermesin.

Altıntepe bio-vet veteriner kliğini kliniğin adı. En azından hangisinin kötü olduğunu bilirseniz seçmeniz daha kolay olur diye yazdım fotoğraf eklemeye de çalıştım aslında ama mobilden hala başaramıyorum.

apovlitos

anadolu olarak kadıköyde ve üsküdardaki çoğu veterinerler iyi fakat isimleri ezberimde değil. avrupa yakasındaysa; fatih hayvan hastanesi, yaşam veteriner, timoşa veteriner. hepsi fatih civarında bulunuyor ve hem uygun hem de güvenebildiğim veterinerler. bahçelievler, incirli civarında da güzel veterinerler var. hangisi yakınsa tercih edersiniz.

Minnak53

Peteriner Cemaliye karaağaç yagane şişli /
Yada istanbul vet DR.FİLİZ DEMİREL ve AKİF DEMİREL florya/ yada
Avcılar veteriner fakültesi yani tahlil röntgen vs herşeyi fakültede daha iyi rakamlara yaptırabilirsiniz sonra bu iki vet tavsiyemdir araştırabilirsiniz .

Kopek_sever

Neden değiştireceksiniz? Kötü bir şey olduysa ismi ile beraber anlatın belki o veterinere giden vardır yardımcı olmuş olursunuz:) nasıl?

martha

yok hayır. :) ev değişikliği sebebiyle

Kopek_sever

Hım:) peki

apovlitos

avrupa yakası mı, anadolu mu?

martha

avrupa olması daha iyi olur ama anadolu da olabilir :)

martha

teşekkürler :)

CARESIZLER

Zeytinburnu veteriner kliniği. Oranın sahibi Murat bey işinde ve meslek kariyerinde çok iyi çok başarılı işlerine şahit olduk. Bi çok veterinerde bulunmayan makinaları mevcut. Ücretleri biraz fazla gelebilir ama emin olun her zaman bir hastalığa nokta atışı yapıp petinizi en kısa sürede ayağa kalkmasını sağlıyor. Şöyle düşünün ucuz veterinerde sürekli gidip gelerek paranın nasıl gitttiğini anlamıcaksınız burda para size tokat gibi gelicek ama petiniz göz açıp kapatana kadar at sineği gibi uçuyor olucak :)

Minnak53

İlave DR.FİLİZ DEMİREL , Ph.D ve AKİF DEMİREL kliniği özellikle her çeşit kanatlı kuş alanlarında çok iyiler çoğu vetler kanatlılardan anlamazlar..