Exclusion İnceleme (Soru Değil)

edadnmzr

Merhaba 🐾
Burada exclusion denemek isteyen, kararsız kalan birçok kişi vardı. Onlara da fikir olsun diye incelemelerimi yazmak istedim 🌸

Bugün mamamız geldi ve Yumak tadına bayıldı. Normalde çok seçici değil ama başka bir mamaya geçtiğimde ilk başta yemezdi, karıştırarak verirdim sonra alışıp yemeye başlardı. Bunu direkt yiyince şok oldum bir de mırlaya mırlaya yedi 😂
Taneleri çok büyük olmadığı için ayrıca sevindim oğlumun diş etlerinde problem olduğu için zorlanmadan yiyebildi.
Kokusu çok meyveli diyenler vardı ama bana öyle meyve kokusu gelmedi. Ne et kokuyor ne meyve diyebilirim, önemli olan oğlumun beğenmesiydi zaten 🐾
İçeriği de çok temiz ve kaliteli bir mama olduğu için mutluyum Yumak da mutlu 😂
1-2 hafta sonra tamamen etkilerini göreceğiz. Buraya da yazarım. Proplan'da kedim kabız olmuştu. Umarım Exclusion bizi toparlar.

Bir de bu mamanın küçük tester paketleri varmış 60 grlık, onlardan alıp sokaktaki köpeklere dağıttım. Onlar da beğendi 😂❤️

33 CEVAP

edadnmzr

Tam1cat geçmiş olsun, her kediye her mama aynı şekilde iyi gelmiyor. Bize de proplan gelmedi kedim onda kabız olmuştu şimdi yumuşak yapıyor. Dediğiniz gibi ben ilk önce denemek için 1.5 kg paket aldım. Memnun kaldım. Daha sonra 12 kg alacağım. Umarım bir an önce iyileşip sağlığına kavuşur yavrunuz ve doğru mamayı bulabilirsiniz 🙏

Tam1cat

İlk başta ben de sizin gibi düşünmüştüm fakat iki kedime birden benzer etkileri yaratınca mama gözden düştü. Veterinerimiz bu markanın çok yeni olduğunu, güvenilirlik ve şeffaflık konusunda yeterli güveni toplayacak ve marka adı/kalitesini kazanamayacak kadar yeni olduğunu söyledi. Bir haftadır harcadığım paraya zaten 6 paket n&d alırdım. Alacak arkadaşlar çok dikkat etsin, toplamda 2 kilo bile yemedi bu çocuklar. Bu hale geldik. Ya çok bilinen markalar ile devam edin ya da süreci çok dikkatli yönetin

Tam1cat

İlk başta ben de sizin gibi düşünmüştüm fakat iki kedime birden benzer etkileri yaratınca mama gözden düştü. Veterinerimiz bu markanın çok yeni olduğunu, güvenilirlik ve şeffaflık konusunda yeterli güveni toplayacak ve marka adı/kalitesini kazanamayacak kadar yeni olduğunu söyledi. Bir haftadır harcadığım paraya zaten 6 paket n&d alırdım. Alacak arkadaşlar çok dikkat etsin, toplamda 2 kilo bile yemedi bu çocuklar. Bu hale geldik. Ya çok bilinen markalar ile devam edin ya da süreci çok dikkatli yönetin