Mantarimiz Artarak Tüm Vücuduna Yayılıyor .

Oqrenerde06

Ecosin tablet kullandım 1 hafta önce fakat çok fayda göremedik şuan karışım kremler kullanıyoruz Allaha şükür tedaviye yanıt veriyor 2 gün içinde sönüp tüylenmeler başlıyor bağışıklık aşısı ve mantar aşısı yapıldı fakat şuan aşıdan 2. Günundeyiz mantar farklı bölgelere yayılarak devam ediyor sizde süreç nasıl geçti. Çok endiseliyimmmm.

31 CEVAP

diablerose

bu mantar illetinin en sevdigi şey nem buarada. evdeki nemli bolgelerden uzak tutuyorum artik kedimi.