Veteriner E Bıraktım

Lunasibirya

Arkadaşlar safkan Van kedisi bulmuştum dün bugün yakaladım pet box un içine kadar mama koydum içine girince hemen kapağı kapattım :)) sonra vete gittim kontrolleri yapıldı sağlıklı çıktı ben alamadım yalnız :/ halam Van kedisini kaybettiğinden beri ona benzer acısını dindirecek bir kedi arıyordu ona verdim foto attı çok güzel şeyler almış N&d mama kullanıyor Van kedisi için iyimi çok mutlu görünüyordu fotoğrafta sanırım alınıp atılmış şimdi saray kedisi gibi oldu adı prenses

16 CEVAP

Lunasibirya

kediyi tanıyamadım biranda çok büyük değişiklik oldu :D tertemiz oldu sıcacık yuvasına yerleştirdim eğer yakalayamasaydım aklım onda kalırdı içim rahat etti birde tuvalet eğitimi varmış

SelinTuksal

nd gayet iyi bir mama, kullanmaya devam edebilir. am tahılsız olanını kullanıyorsa nd tahılsız ve acana aynı fiyatta. düşük tahıllı kullanıyorsa devam etsin. şu an halanız bakıyor değil mi kediye

Lunasibirya

Evet

Lunasibirya

N&d düşük tahıllı aldığını söyledi

Lunasibirya

İnşallah atabilirsem atarım

zeynepgurgen

Ben de Van kedimi sokakta bulup sahiplendim. Harika bir iş çıkarmışsınız. :)

KedimVar

Miasugok e katılıyorum. Ya evden kaçtıysa? Peri evden kaçtığında biri bulup evden atılmıştır diyip alsaydı ben perişan olurdum. Lütfen ilk önce ilan asın arayan olursa da fotoğrafını isteyin kedinin. Eğer gerçekten sahibiyse mutlaka fotosu vardır. Çünkü cins kedi olduğu için sahibi olmadığı halde arayanlar da olabilir. Neyse sabırsızlıkla fotoğraflarını bekliyoruz kediciğin. :))

Lunasibirya

Benim 6 7 tane hayvanım var hiçbirini bugüne kadar biryerde bırakmadım bakımından hiçbirşeyinden itiraz etmiyorum luna küçükken bahçeyi dışkılarlarla doldurmuştu:D ama artık bazı çabalarla öğrendi ve dışarı yapıyor o dönemlerde ondan evi pisletti diye dışarı koymadım hergün çalıştık :) madem bakamıyorsun neden alıyorsun:(

Lunasibirya

Başlık şöyle olacaktı : veterinere götürdüm

Paw_Paw

Harika!:)

Paw_Paw

Ancak sokakta olduğu için hep tahıllı mama yemiştir dikkat etsin

Paw_Paw

Fotoğraf bekliyoruz

SelinTuksal

çok kızıyorum bu insan (!) lara.

miasugok

Gerçekten çok sevindim kediciğin iyi olmasına ama evden kaçmış bir kedicik de olabilir :( ben olsam önce kayıp kedi ilanlarına falan bakardım yazık sahibi arıyor da olabilir

Lunasibirya

Oraya yakın evlere ve kişilere orada çalışanlara sordum bir kadın 2 hafta önce oraya bırakıp gitmiş oradaki çalışanlar beslemiş hep yani atılmış :(( ama şuan çok iyi