Anne Ve Bebeklerine Yardımcı Olacak Yok Mu?

dollfacepersian

Arkadaşlar merhaba daha önce konuştuğum birinden bir mail aldım. Maili direk kopyalıyorum. Benim maddi bağımsızlığım olmadığı ve ailemin onayını almadığım için yardım olamıyorum. Belki buradan yardımcı olabilecek birileri çıkar.
"Bu anne ve bebekleri okmeydanının kotu bir muhitinde bir inşaatta yaşıyormuş. Elimizde sadece bu fotografları var.
Kötü muhit diyorum çünkü geceleri gizli gizli köpek dövüştürüyorlarmış
bıçkın delikanlılarınn ellerinde pitbullar varmış.
5 bebek var yeni doğum yapmış anne bunları gören arkadaşım şehirdışında yaşıyor istanbula doğum yapmak için gelmişti. Sağlıkla aldı ikinci bebeğini kucağına ve geri döndü. Bu aileyi de bana ve bir kaç tanıdığına iletmiş hep bir elden çare arıyoruz.
Ben bir sureliğine güvenli bahcesi olan iyi bir pansiyona alalım orada bakımları yapılsın bebekler büyüsün anne kısırlaştırılsın sonra da güvenli evlere yuvalandırmaya çalışalım diyorum. Fakat tabi bunların hepsi maddi manevi zor konular.
Acaba bu aileye yardım edecek birileri çıkar mı diye sizlerle de paylaşmak istedim konuyu inşallah en kısa zamanda bir çare bulabiliriz.
Sevgilerimle
Kebire Altan
0532 5734070"

17 CEVAP

Lunasibirya

Kış yaklaştı sayılır onları hemen sıcak bir yuvaya almamız gerek :(

Lunasibirya

Ne demek bende dogo ya benzettim :/ ah kuzum ya

SelinTuksal

evet :((

Pervin

Bir çok yerde paylaştım bende inşallah birileri yardım eder İstanbulda :(

dollfacepersian

Lunasibirya
Bende duruma çok üzüldüm ve burada paylaşmak istedim. Umarım yardım edebilecek birileri çıkar. İlginiz için teşekkür ederim

Princess_Lady

Ne oldu yuva bulundu mu ?

dollfacepersian

Princess_Lady
Ben sadece yardım bulunması için aracılık yapıyorum. Kebire hanım(mailin sahibi) gelişmelerden beni haberdar edecek.Şuan bir gelişme yok sanırım. İlginiz için teşekkür ederim

Pervin
Yardımınız için teşekkür ederim,umarım yardım ederler:(

Lunasibirya

Ay kuzum ya. Kıyamam inşallah bulur bir yuva

Lunasibirya

:) cins sanırım baksanıza atılmış olabilirmiki:((( ben birkaç yere paylaşım yapayım

dollfacepersian

Lunasibirya
Ben dogo ya benzettim ama o kadar bakımsız görünüyor ki safkan mı melez mi anlaşılmıyor. Paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim:)

Kopek_sever

İnstagram haysev masumgozler haytapa da verin ilan

Kopek_sever

Onlar facebook twitter da da paylaşıyor

dollfacepersian

Kopek_Sever
Mail sahibinden izin alıp paylaşacağım. Teşekkür ederim

Pervin

Bu anne ve bebeklerin son durumu ne oldu acaba. Bir çok yerde paylaşımlar yapmıştım

dollfacepersian

Arkadaşlar Kebire hanımdan mail geldi.Bebeklerin çalınması gibi bir durum olmuş ve maalesef bir bebek hayatını kaybetmiş.Çok şükür şimdi pansiyonda ve gayet güzel bakılıyorlarmış.Anne dogo argentino cinsiymiş.Bebekler sütten kesilince anne ve bebekler sahiplendirilecekmiş.Bu konuda da yardımcı olmayı düşünüyorum.Bu konuda da zamanı geldiğinde yardımcı olursanız sevinirim.
Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim:)