P E T G A R A J

eceyilmaez

Anket

Bende giremiyorum
(10 oy)
Hayır ben girebiliyorum
(0 oy)
Toplam (10 oy)

P e t g a r a j sitesine bir süredir giremiyorum bu durum tek bende mi böyle?

9 CEVAP

Warriorsans

Bildiğim bir site değildi girmeyi denedim başlığı görünce girmedi bende de

simbakedi

ben de girmeyi denedim ancak olmadı

eceyilmaez

@septisisbaykus @superisi @gulsu gibi birkaç kullanıcıyla çok aktif kullanıyorduk umarım düzelir site

Warriorsans

@eceyilmaez sitenin formatı nasıl ki? Petshop ürünlerin satıldığı bir yer mi

Warriorsans

@eceyilmaez sitenin formatı nasıl ki? Petshop ürünlerin satıldığı bir yer mi

eceyilmaez

Petlebinin soru cevap kısmı gibiydi. Urun satışı yoktu

eceyilmaez

Öne çıkarma

Lils

Ben de kullanıyordum petlebiye göre daha samimi bir yerdi ama birkaç kere denedim en az 10 gündür giremiyorum

eceyilmaez

Uppppppppppl