Sizce Hangi Marka Mama Almalıyım?

Esperas

Merhaba, ben üç kedi sahibiyim. Üçüde birbirinden tatlı, biri 5 yaşında diğer ikisi 1 yaşından küçük ve hepsi dişi :) Minik olanları yaklaşık iki hafta önce kısırlaştırdık. Şimdi ise mama konusunda yardıma ihtiyacım oldu. Senelerdir kedilerim için pro plan kullanıyorum. Kısırlaştırma sonrası da pro planın kısır olanlarından devam ettim. Şimdi ise internette izlediğim videolarda mamaların içindeki et miktarı, vitamin vs miktarının çok önemli olduğunu duydum. Yavrularım için elimden geldiğince iyi bir mama almak istiyorum. Siz ne önerirsiniz? Ben şu an advence'in yavru ksıır kedi maması olduğunu öğrendim. Çok ilgimi çekti fakat markaları bilmiyorum. Sizce advence mi pro plan mı almalıyım? Siz ne önerirdiniz?

36 CEVAP

TATA4242

Neymiş Orijen tanıtım videosu varmış efendim o mantıklada giderseniz,onlarca hatta yüzlerce firmaya iyi demelisiniz.
Kimse yoğurdum ekşi demez.

Aliye87

Siz burda göz göre göre yalan içerik beyanı veriyorsunuz, kullananlarda/kullanacaklarda acaba nasıl bir algı yaratıyorum diye zerre sorumluluk duymadan... İftira atıyorsunuz resmen bir markaya, açıklaması yapıldığında da mahçup olmak, insanları yanıltmaya çalışmaktan dolayı özür dileyeceğinize pişkince laf ebeliği yapıyorsunuz hâlâ.
Daha hidrolize ile kurutulmuşun farkından bihabersiniz, "et de et" diye tutturmuşsunuz. Orijen de saman, taş falan koyuyordu içine herhalde... Distribitörleri de yalan beyanda bulunacak kadar kanun dışılar o halde? Kabak gibi yazılmış yüzdeleri her şeyin, buna göre yapılmış yapilan açıklamalar da.. Distribütörün de kendinden bir şey ekleme hakkı yok oraya.

Evet pakette yazan ifadeler hücceti tamamlar, ayrıca içindekilere eklemek zorunda değil o ifadeyi. Bütün paketlerinde de geçer. Orijen ve Acana'daki ağır et kokusu da burda birçok müşterinin beyanıdır.

Proplan diye ortaya atıldınız, gluteni bile savundunuz, kalkıp et ifadesine takılacak kadar hassas mısınız gerçekten? Demogojileriniz ve haklı görünme çabalarınızla konuyu saptirmayın daha fazla... Arif olanlar anladı meseleyi.

TATA4242

Peki siz haklısınız ariflerde sizi anladı.Arkadaslar Mystic alın ondada et yazıyor ve ambalajida birbirini tamamlıyor.

TATA4242

Öle demeyin saldırıya ugrarsiniz.

TATA4242

Şimdi biri kalkıp o sizin kedinizin çok olağanüstü sağlıklı olmasından,Acana yese 150 yıl yaşardı der.