Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Davranış

efruzg
efruzg

114253


Birkaç hafta önce kedime mama koyarken suyunun içine iki adet mama düştü acelem olduğu için almadan evden çıktım . Akşama geldiğimde suyu döküp temizledim. O günden sonra kedim suyuna hep iki adet mama atıyor .. ben temizliyorum geldiğimde hep o iki mama mutlaka su içinde oluyor . Sebebi ne olabilir acaba? Birde dün gece farkettim mamayı kaptan yiyorken arada agzından bir tane yere taşıyıp koyup yerden yiyor. :D büyüdükçe değişik hareketler çıkarıyor :/ .


15 Cevap

Yampirik
Yampirik

5335


ahahaha bırakın istediği gibi yapsın belki öyle seviiyordur :D

martha
martha

13132


benimkinin de suyunda çoğu zaman mama oluyor :D

yasement
yasement

119175


Aromalı su yapıyordur kendine.d

efruzg
efruzg

114253


:D :D olabilir.
Büyüdükçe daha da yaramaz oluyor benimki :/

balinannesi
balinannesi

833


Bu kediler ilginç ya :D Benimkinin bıyıklarından suyuna mama artığı düşüyor hahaha :D

Pervin
Pervin

13612


Belki yerken düşüyordur maması suyuna yakınsa. Belki su içerken ağzından düşürüyordur. Bu bir hastalık ya da çok abartılacak bir kusur değil. Yani bunlarda can taşıyor ve bizler gibi karakterleri var. Ama nedense biz insanlar onların can olduğunu hatta karakterleri olduğunu bile aklımıza getirmeyip ben ne diyorsam onu yapacak modundayız hep. Bırakın yavrucak nasıl mutlu oluyorsa olsun. Onlar birer çocuk döker bazen mama tanesi ile oyun oynar :) bunlar hoş şeyler abartılacak şeyler değil

efruzg
efruzg

114253


abarttığımı düşünmüyorum sadece merak ettim ve sordum bu bir hastalıkmı vs diyede belirterek sormamışım sorumu. Ben düşürdükten sonra onun da artık aynı şeyi yapmasının nedenini merak ettim sadece. İstediğini yapabilir........

miasugok
miasugok

12502


Bence maması düşmüyor bilerek yapıyor ve çooook tatlı :)) öyle sevdi demekki:))

KedimVar
KedimVar

118915


Çok tatlı ya :)) benimki de bazen mamasını yere koyup yiyor. Sebebini ben de bilmiyorum. :)) belki aynı anda ağzına çok fazla mama alıyordur ve hepsini yiyemediği için de birazını yere bırakıyordur. :)

efruzg
efruzg

114253


Zaten bilerek attığı kesin:)) ben yanlışlıkla düşürdüm oda ondan sonra hep iki tane atıp durdu :)) bir veya üç adet değil hep iki tane atıyor içine bide:))

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
302 Görüntüleme
15 Cevap
5 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor