Davranış

efruzg

Birkaç hafta önce kedime mama koyarken suyunun içine iki adet mama düştü acelem olduğu için almadan evden çıktım . Akşama geldiğimde suyu döküp temizledim. O günden sonra kedim suyuna hep iki adet mama atıyor .. ben temizliyorum geldiğimde hep o iki mama mutlaka su içinde oluyor . Sebebi ne olabilir acaba? Birde dün gece farkettim mamayı kaptan yiyorken arada agzından bir tane yere taşıyıp koyup yerden yiyor. :D büyüdükçe değişik hareketler çıkarıyor :/ .

15 CEVAP

Yampirik

ahahaha bırakın istediği gibi yapsın belki öyle seviiyordur :D

yasement

Aromalı su yapıyordur kendine.d

balinannesi

Bu kediler ilginç ya :D Benimkinin bıyıklarından suyuna mama artığı düşüyor hahaha :D

kedilikizzz

çok komik ve çok tatlı bi davranış cidden :)))))

pongul

nasıl büyümüş çok tatlı ya

dollfacepersian

Pongul'e katılıyorum. Minicikken burada açtığınız soruları hatırlıyorum. Ne güzel bakmışsınız. Kocaman olmuş güzelleşmiş iyice:)

efruzg

:D :D olabilir.
Büyüdükçe daha da yaramaz oluyor benimki :/

miasugok

Bence maması düşmüyor bilerek yapıyor ve çooook tatlı :)) öyle sevdi demekki:))

KedimVar

Çok tatlı ya :)) benimki de bazen mamasını yere koyup yiyor. Sebebini ben de bilmiyorum. :)) belki aynı anda ağzına çok fazla mama alıyordur ve hepsini yiyemediği için de birazını yere bırakıyordur. :)

Htctm

Çok tatlı bi davranış ve çok güzel bir kedi :)

efruzg

Teşekkür ederim :) ne ara bu kadar büyüdü bende hiç anlamadım :):))

martha

benimkinin de suyunda çoğu zaman mama oluyor :D

efruzg

Zaten bilerek attığı kesin:)) ben yanlışlıkla düşürdüm oda ondan sonra hep iki tane atıp durdu :)) bir veya üç adet değil hep iki tane atıyor içine bide:))

Pervin

Belki yerken düşüyordur maması suyuna yakınsa. Belki su içerken ağzından düşürüyordur. Bu bir hastalık ya da çok abartılacak bir kusur değil. Yani bunlarda can taşıyor ve bizler gibi karakterleri var. Ama nedense biz insanlar onların can olduğunu hatta karakterleri olduğunu bile aklımıza getirmeyip ben ne diyorsam onu yapacak modundayız hep. Bırakın yavrucak nasıl mutlu oluyorsa olsun. Onlar birer çocuk döker bazen mama tanesi ile oyun oynar :) bunlar hoş şeyler abartılacak şeyler değil

efruzg

abarttığımı düşünmüyorum sadece merak ettim ve sordum bu bir hastalıkmı vs diyede belirterek sormamışım sorumu. Ben düşürdükten sonra onun da artık aynı şeyi yapmasının nedenini merak ettim sadece. İstediğini yapabilir........