Lütfen Yardım Edin Serum Verildiği Halde Kusma Normal Mi Sabaha Kadar Ne Yapabilirim

AlpMordecai

Birkaç gün evvel konu açmıştım kedimin durumuyla ilgili. Bu sabah kedimi götürdüm, önce genel muayene ettiler ve ciğlerine baktılar, film çektiler ve ciğerlerine enfeksiyon indiğini söylediler, daha sonra da serum taktılar. Öğlene kadar bekledik ve öğlen klinikten aldık. Hekim akşama kadar bir şey yedirmememi, gözetim altında tutmamı ve ishal mi vb kontrol etmemi, yarın sabah tekrar gelmemi söyledi.
Eve getirdim ve kedim tekrar kusmaya başladı tekrar tekrar. Eskisinden daha sık sayıda ve artık kusarken miyavlıyor, bizi başına çağırıyor. Biz de perişan olduk resmen. Çok üzücü hali.
İştahı hâlâ kapalı. Hiçbir şey yemiyor da içmiyor da. Yoğurt yedirdim akşam zorla elimle. Yaladı, aradan 45 dk geçti ve yoğurdu kustu. Dolayısıyla tuvalete de çıkmıyor.
Halsiz durumda ve yatıyor. Sadece bizi görünce miyavlıyor o kadar. Seviyoruz, kontrol ediyoruz herhangi bir fark yok öğlenden beri hatta adeta daha kötüye gidiyor gibi.
Sabah erkenden götüreceğim klinik açılır açılmaz ama o zamana kadar ne yapmalıyım? Lütfen tavsiyede bulunun, aklıma gelen her şeyi denedim hatta sıcak su torbası koydum üstüne battaniye koyup kedimi de onun üstüne yatırdım ama nafile. Sabaha kadar ne yapabilirim teyakkuz halinde olacağım zaten.

35 CEVAP

AlpMordecai

Pikapru evet oraya da sordum çok teşekkür ederim

bellaarthi

merhaba gimcatin anti stres paste ni şu an kullanma çünkü yan etki olarak ishal yapıyor daha kötü olur ödül maması falan da verme maltlar yani macunlar bir de ödül mamaları ishal yapabiliyor daha kötü olur yani patatesle uğraşma kefir verebilirsin şırıngayla biraz tavuk göğsü protein açısından desteklenebilir enerji verebilir yaş mama da verme ishalini arttırabilir likit mama en mantıklısı

Anonymus985465

Acil böbrek yetmezliği olup olmadığına dair tahlil yaptırmanızı öneririm.

Anonymus985465

Ağustos ayında melek olan 9 yaşındaki evladımda da benzer semptomlar vardı.
Umarım en kısa zamanda iyileşir.

AlpMordecai

Bu konuya yaxacağım son mesaj olacak