Muhabbet Kuşu

akitalove

Hangileri doğal renk yarın bi muhabbet kuşu alıcam (çekoslavakya) cinsinden. Konusmayi cabuk ögrenebilirlermi ? Dişi alicam birde.

8 CEVAP

Badearici

Dişiler bildiğim kadarıyla konuşmuyor. Erkekler çok güzel konuşuyor. Ha birde yavru alırsan sana hemen alışabilir sürekli yanında durmak ister falan. Benimde o cinsten kuşum vardı erkekti ve 20 kelimeyi geçik kelime öğrenmişti kafese girmek istemiyordu sadece acıktığında giriyordu,biz yemek yerken hemen masaya geliyordu her yemekten yiyordu çok tatlıydı, suyu ne zaman görse hemen uçup geliyordu yıkanıyordu :) yavru ve erkek alırsan iyi olur

KedimVar

İnsanlara alışık bir yavru alırsanız size çabuk alışır. Dişiler konuşmuyor, bir de sizin bir tane daha vardı sanırım. İki kuş olunca sizinle daha az ilgilenirler ve ikisi de konuşmaz (erkek olsa bile).

Luna_husky

Yeşil doğal renkleri ;) en kolay öğrenen erkek çok çabuk konuşanda erkek en canlı olanı al yem yiyeni suyunu içeni daldan dala atlayanı ve dik duranı:) bende yarın alıcam burada üyeliğim tekrar iptal edildi lunasibirya, lunahusky

akitalove

Suan bi disi bi erkek var valla susmuyo askim askim diyip duruyo hala konuusuyo :D ayri bi kafese koyucam evde 3 tane kafes var :) kendi odama koyucam :) benimle kalcak surekli :)

akitalove

Suan bi disi bi erkek var valla susmuyo askim askim diyip duruyo hala konuusuyo :D ayri bi kafese koyucam evde 3 tane kafes var :) kendi odama koyucam :) benimle kalcak surekli :)

akitalove

Bu arada tesekkurler yeşil almaya karar verdim :)

KedimVar

Çok şekerler :)) bu arada kusura bakmayın siz renk sormuşsunuz, ben bambaşka bir şey demişim. Evet ben de yeşil renginin doğal olduğunu duymuştum. Ama mor renklileri çok güzel oluyor. :))

akitalove

Evet morda güzel.belki morda alabilirim :)