Gonzales Hamster

Ponciksu

Arkadaşlar hamster alacağım gonzalez cinsi ;) kuzenim aldı ve hiç kokmuyormuş bugün ya da yarın belki muhabbet kuşu da alabilirim ama hamster daha çok istiyorum:D sizce hangisi birde terra city diye bir alışveriş merkezi var yanımızda :) oradan alıcam da kaç aylık almalıyım evini ahşaptanmı yapayım şimdiden teşekkürler

5 CEVAP

Atom5225

Evini yaparken çok düşün. Bir şekilde öğrenip durmadan çıkabilir ( çok akıllılar). Gonzalesler daha hırçın ve hareketli olur ondan dolayı bence suriye almalısın. Hamsterın evin içinde topla gezmesi çok komik oluyor. Senin kararına bağlı kuş veya hamster. Yavru al ve kokmuyor deniliyor ama senin kafesini düzgünce temizlemen lazım, ayrıca kızgınlık döneminde çok kötü kokuyorlar ( ev bildiğin ahır gibi kokuyordu )

Ponciksu

YouTube de izledim çubuklardan ev yapıyorlar

Ponciksu

Yaaa annem sultan papağanıda alabilirsin dedi

berin__umay

gonsales hamster ları çok ısırıyor onun yerine suriye hamster ı alın daha sevecan

berin__umay

gonsales hamster ları çok ısırıyor onun yerine suriye hamster ı alın daha sevecan