Lütfen Okumadan Geçmeyin

Gamzeakann

Arkadaşlar merhaba. Malum önümüz kış ben ve arkadaşım çevremde ki köpeklere mama alıp dağıtııyorum fakat çevremiz de aç susuz gezen bir çok sokak köpeği var düşündüm neden bunu bir sayfa aracılığıyla tüm türkiye de yapmayalım diye sayfamıza destek vererek bütün hayvanlara bir kap mama vererek yardım edebiliriz çevrenizde ki hayırseverlere de iletirseniz çok memnun olurum gerçekten

2 CEVAP

SelinTuksal

umarım bunu sadece hayvanseverlik adına yapıyorsunuzdur.

Gamzeakann

Tabiki de bunu kanıtlamak adına her şey düşünüldü tek derdim onların aç kalmaması