Sahiplendim

akitalove

2 muhabbet kusu sahiplendim petshoptan hasta (ücretsiz ) isallermis nasil iyilestirebilirim ne takviyesi yapmaliyim

11 CEVAP

KedimVar

"Muhabbet kuşları ishal olduğunda yapılacaklar

1- Suyuna limon ya da portakal suyu damlatabilirsiniz. Bu kuşunuzun yem ihtiyacını karşılar. Yine bunun yerine kuşçunuzdan alacağınız Avisol vitamin damlasını ishal durumunda çift doz uygulamanızın çok faydası olacaktır. Damla damlattığınız suyu iki günde bir yenilemeyi unutmayın.

2- Kafesine patates haşlaması ve pirinç lapası koyun."

ALINTIDIR.

Alpse

Iyi o zaman kendilerini toplarlar...
Vitamin al sularına kat yemliğede alışır yeşillik ver...

Ponciksu

Kalamar taşı , vitamin , mineral taşı , kuş kumu bu çok önemli !!!! , 1 hafta boyunca sadece kendi yeminden ve kuş kumundan ver

berin__umay

ilk başta geçmiş olsun.vitamin veya ilaç verelilirsiniz petshop larda vardır suya damlatılıyor ishal olunca,ismini bilmiyorum ama.

akitalove

Arkadaslar baska bi kuscuya sordum.biri saglammis birinin kanadi kirikmis

KedimVar

:O Nasıl iyileşecek şimdi o? Yazık ya. :((

akitalove

Bilmiyorum vitamin takviyesiyle umarim kendine gelir .s

Alpse

Çay iyi gelir isale ben kuşlarıma çay veriyorum...

akitalove

Suan yem kabindan yiyemiyolar alisirlarmi

Alpse

Alışırlar ama sen yeşilliğini marulunu falanda eksik etme abartmadan ver suluğunada çay koy

akitalove

Isal degiller suan birinin kanadi düşük diğeri saglam bi sıkıntısı yok cok sükür ama baya yavru