Siparişi Verdim Kaç Gündür Resmi Tatil Diyor Nezmaan Mesai Başlayacak Hem Bu Ne Resmi Tatili ???

Karamete06

Siparişi verdim kaç gündür resmi tatil diyor nezmaan mesai başlayacak hem bu ne resmi tatili birisi bilgilendirsin artık

8 CEVAP

SelinTuksal

müşteri hizmetlerini aradınız mı veya petlebiye mesaj attınız mı

SelinTuksal

yok ben de burdan kartla 4 kez sipariş verdim sorun olmadı :)

Karamete06

Sitede ki numarayı arıyorum resmi tatil nedeniyle kapalıyız diyor cuma gecesi sipariş vermiştim

Yampirik

hafta sonu girdiği için araya normal.

SelinTuksal

cumartesi pazar kapalı oluyor petlebi.

Yampirik

pazartesi kargoya verilir ve 2 güne elinize ulaşır kargonuz

Karamete06

İlk kez alış veriş yaptıgım icin bilmiyordum bide karttan cektim dedim acaba dolandırıcılar mı ilginiz icin cok teşekkür ederim

miasugok

*******ta daha çok sorun yaşıyorum burda mesai saatlerinde ve hafta içi sipariş vermeye gayret ediyorum ertesi gün elime ulaşıyor ama ******* müşteri hizmetleriyle kavgalara doyamadım resmen. Alman disiplini dedikler şey bu galiba müşterinin talebinin hiç bir önemi yok iş disiplinim ne gerektiriyorsa o mantığıyla çalışıyor orası. Ama petlebiye baya nazım geçiyor sağolsunlar:))