Acil Lütfen Yavru Köpişlerimizi Kaybetmek İstemiyoruz

Bal_lokma

4 tane 2 dişi 2 erkek teriyer köpeklerimiz var 40 günlük ve 2 gündür herşeyi denedik köpek maması yenidoğan maması normal mama et tavuk sosis vb hepsini ama hiçbirini yemiyorlar zorla veriyoruz mecburen 10 dakikaya geri kusuyolar vitamin ilacı da denedik kusma bulantı ilacı da denedik kaç tane veteriner gezdik hiçbiri birşey yapmıyor birşey bilmiyor ölür diyip geçiyorlar ölmemeleri için çabalamıyorkar tecrübesi olan varsa lütfen ulaşsın....

41 CEVAP

Bal_lokma

Evet denedik ama içmiyorlar zorlayınca da 10 dakikaya kusuyorlar

Bal_lokma

Sadece suyu içiyorlar

KedimVar

Anneleri yok mu ki? Yaş mamayı ezip şırıngayla verseniz?

goknur

Kopek deneyimin yok acikcasi ama eczanede boyle yavru kediler icin anne sutune yakin bir toz karisim satiliyor onu deneyebilirsiniz anne sutu gibiymis ayni belki onu icerler. Daha cok kucuk olduklari icin anne sutune ihtiyac duyuyorlardir. 2 ay anne yanindan ayrilmamalari gerekiyordu.

Bal_lokma

Anneleri yok hemde sütten kesildi

Cotontzu_Siri

Dışkılarını ve hareket durumlarını gözlemleyin

Bal_lokma

Anneleri öldü canım bilerek bi kesme değil hemde başka bi anne emzirdi bi süre sonra o anne de istemedi mecburen kesildiler

Bal_lokma

Osmaniye

KedimVar

İyi bir vet bulursanız çok iyi olur. Çünkü yedikleri her şeyi kusuyorlarsa bir şey yapamazsınız. Hepsi mi böyle? Biri bile mi yemiyor yemek? Kusmasını engelleyemez misiniz?

Bal_lokma

İkisinin dışkısı hafif isal ve diğer ikisinin dışkısı normal onlarda az az kusmaya başladılar

Bal_lokma

Kusmasını engelleyebilsem herşey düzene giricek zaten ne verdiysem yemediler aç kalıyorlar ve çok küçükler kanlı isal den korkuyoruz o yüzden zorla besliyoruz o da kusuyo

Tilki37

Geçmiş olsun çok üzüldüm

goknur

Sacma olucak biraz ama benim kedim midesini usutmustu ne yese kusuyor ishaldi bide ev yapimi yogurdu yogurdun kendi suyuyla sulandirip icine cok az da tuz atip icirmistim icini bastirsin diye onu kusmamisti 2 gun felan hep oyle besledim onu

Bal_lokma

Vitamin takviyesi yapıldı ama serum felan olmadı ölür dediler hep

Bal_lokma

Yo saçma değil evet onu bend ekedime yapmıştım iyi gelmişti ama bunlar sadece 10 dakika tutabiliyorlar sonra kusuyorlar hemen