Acil Lütfen Yavru Köpişlerimizi Kaybetmek İstemiyoruz

Bal_lokma

4 tane 2 dişi 2 erkek teriyer köpeklerimiz var 40 günlük ve 2 gündür herşeyi denedik köpek maması yenidoğan maması normal mama et tavuk sosis vb hepsini ama hiçbirini yemiyorlar zorla veriyoruz mecburen 10 dakikaya geri kusuyolar vitamin ilacı da denedik kusma bulantı ilacı da denedik kaç tane veteriner gezdik hiçbiri birşey yapmıyor birşey bilmiyor ölür diyip geçiyorlar ölmemeleri için çabalamıyorkar tecrübesi olan varsa lütfen ulaşsın....

41 CEVAP

Tilki37

Seruma bulantı için iğne katmıştı bizim vetimiz, siz yinede ısrar edip taktirin bence , bı umut belki iyileşir yavrucuklar yaa

Bal_lokma

Bulantı ilacını direk veriyoruz zaten onda bi sorun yok vitamin takviyesi felan herşeyide tamam ama birde burda geceleri açık vet bulunmuyor en yakını 2 2.5 saatlik uzaklıkta arabada tutarsa yavrucaklar dayanamaz oraya kadar...

Bal_lokma

Bi kaç saat önce birini kaybettik yok serum için küçükler ki

goknur

Cok uzuldum bende. Insallah digerleri kurtulur onlar nasil son durumlari nedir acaba

Bence hayvan hastanesine götürün en doğru teşhis orda yapılıyor veteriner veteriner dolaşmayın sürekli kusmaları iyi değil

Bal_lokma

Hepsi öldü :(((

Selin8441

Köpeklerinizin ölmesine çok üzüldüm

Bal_lokma

Bende çok üzüldüm psikolojim fena bozuldu köpeğim ellerimde inleyerek öldü resmen hiçbirşey yapamadım ses çıkarıyo ediyo dışkısında resmen bağırsakları dökülüyo ama hiçbirşey yapamadım :((

CAKIL

köpek anne sütü alın

Bal_lokma

Köpeklerim öldü okumadınız mı ?

Sakircan

maşallah cok tatlılar