Yaş Mama Tarifi

goknur

Biri yazmisti patatesli tavuk gogsu ile bir tarif. Benim kizim onu bayila bayila yedi. Eger baska tarif bilen uygulayan varsa onerebilir mi :)

12 CEVAP

yasement

Tavuk, tavuk cigeri, birkac yurek, kabak, havuc ve bulgur ile yapiyordum ben. Porsiyonluk boluyordum, suyunu ilitip uzerine dokuyordum yemeden hemen once 1 ck yogurt karistiriyordum. Tavugu gogus olabilir kemiksiz but da kullaniyordum biraz yagli oluyordu ama seviyordu. Artik buyudu sadece ton balikli yas mamalari seviyor malesef :)

yasement

Hindi de seviyordu bu arada. Hindi kabak arpa sehriye yapiyodum galiba onu da.

Anonymus827062

Afiyet olsun:) diğer tarif lerde lezzetli görünüyor tarif veren arkadaşlarımıza kendi adıma teşekkür ediyorum;)

efruzg

Olcay34
tarifi hangi soruda yazmıştınız acaba??

Anonymus827062

Yine bu hanım kolay bir yaş mama soruyordu galiba çok değil bir kaç gün önceydi

goknur

Tesekkur ederim yardiminiz icin :) olcay34 evet sendin o cok sevdi tabagi bitiriyor bide o yetmiyormus gibi patisini tabaga bulayip onuda yaliyor gul gul olduk ona

efruzg

geçende sorulmuştu ordaki cevaplardan yararlanabilirsiniz :)
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/11750-evde-yas-mama

goknur

Tesekkur ederim ama baglantiya erisemedim :)

efruzg

Tekrar atayım bi sn

Anonymus827062

Evet o tarifi ben vermiştim:))) en basit ve en kolay ve lezzetli olan diye yazmıştım;)))

efruzg

BU ADRESTE umarım becerebilmişimdir :))

efruzg

Ben bulamadım o soruyu :(