Petlebi Mobil Uygulama

KediMama7

Petlebi sitesine ve kurucularına güzel bir alışveriş deneyimi yaşattıkları ve can dostlarımız hayatını kolaylaştıracak sosyal sorumluluk projeleri üstlendikleri için teşekkür ediyorum. Petlebi gibi bir sitenin mobil uygulamasının olmamasını anlamıyorum. Tüketici talebi olarak kullanım dostu bir mobil uygulama yapılmasının değerlendirmesini rica ediyorum.

14 CEVAP

CapKek

kesinlikle, mobil uygulama çok faydalı olacaktır.

Warriorsans

Kesinlikle çok faydalı olur

simbakedi

aynı başlık 2017de bile vardı :') keşke olsa herkese kolaylık olur ama yok maalesef

bernac

Geçenlerde uygulamalar üzerinden arattım vardır diye düşündüm büyüyen bir platform kullanıcısı ve aktif kullanıcısıda fazla kesinlikle bir uygulama şart buradan yetkililere talep etmiş olalım 🙏

Palyaco

Biz talep edelim onlar yaparlar önerileri degerlendiriyorlar

KediMama7

Buradaki iletiler sayfa yöneticileri tarafından görünüyor ise olumlu veya olumsuz bir açıklama yapılması tüm Petlebi kullanıcıları sevindirecektir.

Renklipati

Hepimizin beklentisi bu yönde umarım olur mobil uygulama

Ooer

Umarım bunları değerlendirirler.

Ayman

Evet süper olurdu uygulama bence olması gerekir di

duman_cat_world

Bence de mobil uygulama en kısa zamanda yapılmalı açılan başlıkları görüyorlar inceliyorlar🐾👍

MMiamu01

Evet kesinlikle olmalı düşünüyorum bende

Kesinlikle uygulama olmalı

Ayman

Bence geç kalınmış bir konu petlebi den hem alışveriş hemde bilgi alışverişi yapıyoruz kısa zamanda olması gereken bir uygulama

KediMama7

Galiba resmî bir açıklama yapılmayacak.