Bu Tatlışın Cinsi Nedir Barınaktan Sahiplendim

Arkadaşlar barınağa mama bağışı yapmaya gitmiştik yine bu kuzuyu gördüm çok şansız bir çocukmuş annesi doğurduktan sonra ölmüş diğer yavrularda soğuktan ölmüş tek geldiklerinde bu hayattaymış:( bir gönüllü 2 aylık olana kadar süt tozu ile beslemiş sıcak tutmuş sonra barınağa geri bırakmış :( zaten bırakalı 2 gün olmuş bu yavrucağı hastalık kapmasın diye köpeklerin içine değilde ofis gibi biryere koymuş :) orda durmuş yavru köpek maması ile beslemişler sağlıklıymış ben görünce hemen aldım çok sevdim onu :) babama döndüm baktım sonra bana iyi hadi onuda al buralarda yapamaz dedi buyüzden babamı çok seviyorum:D bu alışkanlığı beni mutlu ediyor:) neyse aldık Pet market e gittik eşyalarını hallettik acana mama aldım iştahla yiyor :) oyuncak aldım oynuyor evde bakıyoruz karakterlerinden biraz bahsedeyim çünkü cins gibi duruyor 1: hareketli, çok zeki , uysal , tıvalet eğitimini 2 günde bitirdi , ve evde bizi koyun sürüsünü düdermiş gibi düdüyor bazen ben border collie benzettim davranışlarını :) foto bulamadım sonra çekip koyarim siyah renkte patileri beyaz orta uzunlukta parlak tüyleri var dik kulaklı

5 CEVAP

zeynepgurgen

Fotoğraf eklerseniz yardımcı olunur.

Kulaklarının ucu biraz aşağı doğru inik bir şekilde

Border collie yavrusuna çok benziyor

SelinTuksal

kuzum sen nası bakıyosun bilmem kaç tane köpeğe? luna hamile değil mi zaten bi de bu çıktı başına?

KedimVar

Luna yavru değil miydi?