Kedi Almayı Düşunuyorum Temel Eşyalar

_Berat_

ılk önce selamlar, kedi sahipleneceğim bunun için temel eşyalar ve fiyatları uygun mama fazla pahalı olmasın ortalama bişeyler ne pahalı ne ucuz.yazarsanız sevinirim 🤗

48 CEVAP

_Berat_

öneriniz için teşekkür ederim

blue_hpood

alfa_s benim mantığımda insanlar romantik düşünceden sıyrılıp aman yaşasın yeter, kafasından sıyrılsa hem kendini hem de ülkeyi kurtarırdı. sizin bu, nefes alalım yeter, yiyelim yeter kafanız yüzünden ortalık konforsuz yetişen çocuk ve kedi köpek dolu.

_Berat_

beyzathemoc1,
arkadaş biraz dik kafalı boşver