Gerçekten Yoruldum Artık?Kedime Mama Beğendiremiyorum

Gmz91910

Merhaba 😊 kedilerimden biri çok fazla yiyiyor diğeri ise çok çok çok çok az yiyiyor gerçekten çok bıktım yoruldum bebekliğinden beri böyle sürekli seçici.çok şükür sağlığı iyi çok çok hareketli.ama ciddi anlamda zayıfladı.yeterli beslenemiyor.kedilerin damak tadı çok farkı ancak siZin seçici kedileriniz hangi mamaları kullanıyor?ve zayıf kendileriniz?

33 CEVAP

Nhr54

Bende de iştahsız bi kız var kuru mamasına yaş mama koyunca yiyor nd ocean aldım kokusu cezbeder die nerede gömmeye çalışıyor

Gmz91910

O kadar moralim bozuluyor ki bu duruma.zararı olmasa kitten mamalara geçiş yapacağım😂😂😂😂 evet haklısınız çok değiştirmemek lazım belki.yemeyince bir de bunu deneyim diyorum maddi ve manevi gerçekten çok zor 🙄

Gmz91910

arifetan☺️ Bende proplan delicate aldım denemek adına ufak paket😊hadi bakalım inşallah 😂🙏🏻

LEYLAOZTURK

Merhaba;

Jungle markasını hiç denediniz mi? beğenmez ise bu mamadan da deneyin
Pronature Kilo Kontrolü için Hamsili ve Pirinçli Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,5kg bu mamada çok güzel. Benim kedim her iki mamayıda seviyor.

Gmz91910

Jungle markasını denemedim bildiğim kadarıyla daha ekonomik bir mama.bu kadar az yemese daha alt sekment mamaları da deneyeceğim az yiyiyor bari en iyisini yesin diyorum ama olacak gibi değil denemekte yarar var.diğer kedim daha alt sekment kullanıyor ona da et içeriği fazla mamalar dokunuyor 😂 ikisi de bir acayip🤷🏼‍♀️

Harin

Benimkide öyleydi Royal canin british shorthair mamasını birde Acanayı beğendi özellikle Fırst kittenı ama büyüdüğü için adukta geçtik

deniznergis

bizimkide çok seçici ne kadar kuru mama denediysem yemedi gerçekten ben 10 liraya tavuk döner falan yerken, bizimkisi tanesi 25 tl olan mamalardan başka yemiyor. saygı duydum kendisine bir duruşu var.

teddybal

@deniznergis ahahahah kedinize saygılar :D

irmtnc3

Çiğ besleme düşündünüz mü

Gmz91910

Aynen yeter ki yesin ne yerse yesin😀 anlamadığım şey birde çok enerjik çok tuhaf😂

Gmz91910

Acana ve orijen çok isterim almayı ancak şu sıralar maddi olarak zorlar☹️

Çok fazla ishaldi mecbur royal canin sensible aldım yedirdim ama acayip tüy döküyor. Normalde acana pasifica yer ama hiçbir mamayı severek yendiğini görmedim. Mera nerde satılıyor ben de almak istiyorum belki sever

deniznergis

@teddybal hahhaaa çok teşekkür ederim

Çok fazla ishaldi mecbur royal canin sensible aldım yedirdim ama acayip tüy döküyor. Normalde acana pasifica yer ama hiçbir mamayı severek yendiğini görmedim. Mera nerde satılıyor ben de almak istiyorum belki sever

Nhr54

Mera böcekli mamanın 300 Gr küçük paketi varmı biliyorsunuz?