Gerçekten Yoruldum Artık?Kedime Mama Beğendiremiyorum

Gmz91910

Merhaba 😊 kedilerimden biri çok fazla yiyiyor diğeri ise çok çok çok çok az yiyiyor gerçekten çok bıktım yoruldum bebekliğinden beri böyle sürekli seçici.çok şükür sağlığı iyi çok çok hareketli.ama ciddi anlamda zayıfladı.yeterli beslenemiyor.kedilerin damak tadı çok farkı ancak siZin seçici kedileriniz hangi mamaları kullanıyor?ve zayıf kendileriniz?

33 CEVAP

deniznergis

biz bütün kuru mamaları denedik yemedi en son royal canin 37 karar kıldık onuda akşamları çerez niyetine atıştırıyor .ama günde 2 kutu schesir konserve mama ile besleniyor bazen günde 3 adete çıkıyor ara ögünlerde meo tavuklu veriyoruz bazen et döner bazen pişmiş balık böyle dönüşümlü besleniyor 2 yaşında ve 9 kilo kısır aşıdan aşıya veteriner yüzü görüyoruz senede 2 kere maşallah topaç gibi

Mehmetneroo

Aynı durum bizde de oldu Royal canin exclusion felan derken en son 4. Seçenek mystic kullanıyoruz ama şu aralar ondan da bıktı bende yeni mama arayışı içerisindeyim

izmirle

Mera kullanabilirsiniz exclusion kullandım tüy dökümünü tetikledi ürünü geri gönderip para iadesi alıp mera aldım