Gerçekten Yoruldum Artık?Kedime Mama Beğendiremiyorum

Gmz91910

Merhaba 😊 kedilerimden biri çok fazla yiyiyor diğeri ise çok çok çok çok az yiyiyor gerçekten çok bıktım yoruldum bebekliğinden beri böyle sürekli seçici.çok şükür sağlığı iyi çok çok hareketli.ama ciddi anlamda zayıfladı.yeterli beslenemiyor.kedilerin damak tadı çok farkı ancak siZin seçici kedileriniz hangi mamaları kullanıyor?ve zayıf kendileriniz?

33 CEVAP

Warriorsans

2 oburum olduğu için bir şey diyemeyeceğim bizimkilerin önüne kuru ekmek koysak iştahla yerler 🥲 maşallah 🧿

Palyaco

Mera bocekliyi deneyin cok seçici kedim exclusion seviyor bide bugün ilkkez verdiğim mera bocekliye bayıldı diğer tüm markaları bende denedim 15 farklı artik bikmistim mama almaktan ve exclusion sevdi bide mera böcekli olanı sevdi

blue_hpood

mamasını sürekli değiştirmeyin. doğada yemek seçimi diye bir şey yok, önüne koyun, yemiyorsa kaldırın. bolca et/balık/ciğer haşlamayla destekleyin.

theyusra

mera'nın lezzet garantisi veriyor sanırım, bir deneyin isterseniz. benim kedimde kuru mama düşmanıdır ama mera'yı çok güzel yiyor.

RC Exigent, Pro Plan kısır somon
Bunlardan birini yememe ihtimalleri yok

aeri-l

Royal canin savour exigent ve purina one çeşitleri (tavuklu ve kısır somonlu) çok seçici kedimin yediği üç mama başka kuru mama yemiyor.

CapKek

@Palyaco mamanın kokusu nasıl :))))))) bize böcekli mamayı anlat :))))

Palyaco

Kokusu iyi cok kotu deyil yuvarlak
Halkalı saat 3 de ekledim exclusionla birlikte karışık içinden seçiyor merayi yiyiyor değişik geldi demekki sonraki günler yazarım nasıl geldiğini lezzetli olduğu belli cok seçicidir bizim waffl

mahber

yani kediniz royal canın mamasını yemezken mystic mamayı yiyebilir orta segment ama damak tadı 50 100 gramlık alıp deneyin

mahber

ne olursa deneyin orta segment falan. anladınız galiba beni

Gmz91910

Royal canın sensible kullanıyorduk.tüy dökümümüz arttı bıraktık.hills sevmiyor happy cat sevmiyor Sanabelle sensitive sert geliyor yemek istemiyor.brit Care eh şöyle böyle. N&d advance sevmiyor exclusion da zorla yedi.aç kalırım ama sevmediğim mamayı yemem diyor.şu sıralar proplan ı biraz seviyor gibi gibi oda biraz

Gmz91910

Böcekli mama çok okuyorum şu sıralar gerçekten iyi bir mama sanırım😊 ama böcekli olunca içim bir tuhaf oluyor🤣🤭😂

Palyaco

Bugün resimleri ekledim saat 5 de

Huysz

Purina one tavuklu yiyor bizim de secici olan kedimiz

arifetan

Merhabaa aynı seçici huy benim minnoşda da var ProPlan Delicate kullanıyorum bu mamayı verdim vereli çok severek tüketiyor.