Hint Bulbulu

Hediye159

Arkdaslar hint bulbulu icin hangi yemi kullnmaliyim

9 CEVAP

KedimVar

Versele-Laga ya da Quik.
AkitaLove
Neden beyaz blok önermiyorsunuz? Ben beyaz dikdörtgen şekilde olanları kullanıyorum da.

akitalove

Onlar icin kendi yemi var ama paket yem kullanin daha kaliteli gaga tasi icin de gereklimi bilmiyorum ama mineral taşı kullanin yem ismi biliyodum ama unuttum ezgi önermisti bi kullaniciya

akitalove

Gaga taşı icin kesinlikle beyaz blok almayin.

Hediye159

Hint bülbülü için gaga taşı gerekiyomu

KedimVar

Evet.

akitalove

Bir kuş üreticisi bana onlardan kullanmayin dedi bi ise yaramiyor zaten dedi onun yerine mineral taşı kullanin dedi

KedimVar

Ben hem o beyazlardan hem de mineral taşı kullanıyorum. Aslında memnunum beyazdan da işe yarıyor gagası açısından. Ama eğer sağlığı açısından zararlıysa kullanmam.

akitalove

Bi dk bi tekrar bakiyim mesajlara

akitalove

Zararli olup olmadigini yazmamis ama kullanmayin onun yerine mineral blok kullanin demis