Kedimin Kemiği Çıkmış Ne Yapmalıyım

dicleyevski

kedimin göğüs kafesinin ortasındaki kemik aşağı gelmiş ve dokunduğunda canı acıyor dünden beri böyle oldu karnında üçgen şeklinde belli oluyor kemiği napicami bilmiyorum veterinere goturecek param yok korkuyorum

12 CEVAP

huqi

Anlamadığım evde bakılan hayvanda nasıl böyle bir şey oldu?

Hoddie

veterinere gitmelisiniz. uygun fiyatlı bir veteriner bulabilirsiniz diye düşünüyorum. geçmiş olsun.

huqi

Bu ciddi bir şey getirmek zorundasınız, evde nasıl böyle bir şey oldu ki?

huqi

Canı da acıyormuş hayvanın lütfen bir an önce kliniğe aldırın, twitter açın ve kedinizin durumunu anlatıcak bir yazı yazıp hayvan severleri etiketleyin klinik desteği isteyin, illa para gönderen olacaktır. Çok üzüldüm🥺

huqi

İstanbuldaymışsınız, fatih veteriner çoğu kliniğe göre daha uygun fiyatlı muayene parası bile almıyor. Lütfen bir an önce getirin, daha fazla acı çekmesin!

Kediket

Pek bilgili olmasam da bunları söyliyebilirim bir şekilde bağış toplayın sosyal medyadan vasaire yani o kediye veterinerden başka bakacak kimse yok hatta bence veterinerlerden rica edin bir yolunu bulun yani başka bir çözümü yok bunun acil bir durum bu

e234567

belediye veterinerine götürün sokak kedisi böyle olmuş diye

teddybal

Acil vaka bu, direkt veterinere gitmelisiniz, aşağıdaki soruda da arkadaşlar makul veteriner klinikleri için tavsiye vermişler okursunuz, huqi'nin dediği gibi fatih vet. hastanesi'nin hep adı geçiyor burda fiyat konusunda yardımcı oluyorlar diye, geçmiş olsun.

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/119496-hasta-kedi

MMiamu01

Kendinizi kesinlikle veterinere götürmelisiniz diye düşünüyorum. Evde yapabileceğiniz bişey yok maalesef.Para konusunuda bazı veterinerler bekliyor bazen uygun fiyatlı Veteriner bulabilirsiniz ama çok acil gitmesi gerekir

MMiamu01

Kedinizi*

24 saat acik vetler var bi arayin bilgi alin isterseniz. Fotograf atin. Yardimci olurlar.Yemesi oyanamasi nasil?

Anonymus985465

Profilinize yazdım. Okue musunuz