Yem Önerisi

yarengur05

Kaliteli muhabbet kuşu yemi önerir misiniz

3 CEVAP

Warriorsans

İçinde renkli ekmekler olmayan herhangi yemleri alıyoruz birde cia tohumu, yulaf, keten tohumu, dal darı gibi şeyleri de veriyoruz ana yemlerinin harici.

ytmzeypcn

Aslında kaliteli yem diye birşey yok sadece içinde renkli ekmek parçası olmayan ve TAZE yem var
Paket yem olarak sorarsanız
Kesinlikle
İlk sırada versele laga
Daha sonra vitakraft
Yada kuşunuzun türüne göre ak darı,sarı darı,yulaf,aspur,nijer tohumu ve buna benzer kuşunuzun türüne göre olan tohumları tek tek kendiniz alıp belirli oranlarda karıştırarakta verebilirsiniz size kalmış bir durum. Ama tavsiyem internet sitelerinden almanız petshopta afedersiniz ama millete geçiriyorlar.

Ekstra olarak küçük parmak suluk içinde kuş kumu (Quik yada vitakraft marka tavsiyemdir) ve kalamar kemiği kesinlikle olmazsa olmaz ürünlerdir kafeste.
Ve "ballı kraker"adındaki şeyleri kullanıyorsanız zararlı şeyler önermem.

SIMGECAKIR

VİTAKRAFT TAVSİYE EDERİM.