Acil. Kedim Kuşu Kaptı

e234567

kedim kardeşimin kuşunu yakalamaya çalışırken dişlemiş kuşun hali şu an böyle kan toplamış gibi vücudu da morarmış annem vikis sürüyor ama napabilirim evde yapabileceklerim neler kardeşim veterinere görürecek zaten vet demeyin lütfen. o bacağı su toplaması gibi sert değil rengi değişmemiş bu arada

7 CEVAP

D-O

Kuslara dair hic bilgim tecrubem yok ama belki bilen kisiler gorur diye cevap yaziyorum.

Demişsiniz zaten veterinere gidecek diye, bence de bir an once veterinere gitmeli. Gecmis olsun

Vikis bana biraz degisik geldi yakabir orayi yaraysa. Vete simfi gidemiyorsaniz arayin danisin. 24 saat acik olanlar var. Foto atin olmadi. Yardimci oluyorlar

Bi sorun olcagini dusunmuyorum ama mikrop kapmamasi icin biseyler onerecektor vet. Ucabiliyo yemek su yerindeyse bence bibsorun olmaz diye dusunuyrm

aslihan_e

Viks değil evde yara merhemi yok mu? Ondan süreseydiniz viks yara için değil ki. Komşudan falan isteyin bari yara merhemi. Bizim başımıza da geldi. Dışardan eve sokak kedisi sızıp kapmıştı, göğsünde delik açılmıştı iyileşti kuşumuz, umarım sizinki de iyileşir.

bellaarthi

normal yara merhemi sürün vikis mentollü olduğu içinnorayı yakabilir

bellaarthi

kantaronnyağı da sürülebilir

MMiamu01

Kantaron sürün bence viks bı ise yaramaz