Muhabbet Kuşu S

yarengur05

Muhabbet kusuyla sultan papagani anlasir mi ayni kafeste dururlar mi

2 CEVAP

metmet

Aynı kafes sıkıntı olur bence, ayrı kafeslerde yan yana koyun, zamanla iyi anlaşıp birbirilerine nazik davrandıklarına emin olursanız birlikte koymanızda sakınca olmaz herhalde. Sultan papağanı iri, muhabbet küçük cins ise papağan kolay zarar verebilir.

ytmzeypcn

Eğerki çok büyük bir salma kafes değilse aynı kafeste beslenilmemeli. Farklı kafeste olmalı yoksa ciddi yaralanmalar hatta ölüme varan kavgalar olacaktır