Sitenin Psikopat Kullanıcıları Nerde ?

gulgez06

Eskiden değişik insanlar vardı onlar nerde Sitede kaos çıkartan ip ban mı yediler naptılar hepsi bir anda yok oldu ?

14 CEVAP

CapKek

🤣Sayende birazdan gelicekler🤣 şaka bir yana birkaç gündür çok sessiz buralar 🤟🏼

simbakedi

burada var hala, herkesin sevip saydigi insanlar ifsalandi, bazisi cok bilgili gibi hala konusuyor arada. bazisi birilerinin fakeleriydi zaten. sectigi insanlara gore birlikte toplanip saldirip bir anda kayboluyorlardi :D fatmanur vardi gecen sene, onu bile ozlettiler valla. son zamanki fakeler o kadar sarmiyor. terbiyesizlik ve cahiliyet hat safhada cunku yenilerde. bazi kullanicilar var fake degil ancak onlarin terbiyesizlikleri ve sacma yanitlari fakeler gelseydi keske dedirtiyor. tek tek kaybolmalari dilegiyle gercekten…

dilanbulent

Bazen iq puanı 2-3 falan olan insanlar yine uğruyorlar. Bir ara benim sahte hesabımı açıp benim ağzımdan instagram konuşması falan yapmışlardı :D

Veya daha beter troller oluyor. Reflex mamanın ND'den daha iyi bir içeriğe sahip olduğunu iddia edip bir de bunu körü körüne savunan birini görmüştüm mesela bu sitede.

Veya inşaattan kum aldığını söyleyip, kimse bentonit kum almasın diye önerilerde bulunan birini de gördü bu gözler.

Daha neler neler gördüm de aklıma gelmiyor. Bayağı troll oluyor yani arada sırada

dilanbulent

Hahahdafıohkalöhadfhloafd teşekkür ederim iyi güldüm

Siyamask

Bir de dehşet yargılayıcı tipler var. Günlük hayatlarında ne yaşıyorlar bilmiyorum ama ben şaşırmaktan yoruldum. Kendileri yargılamaktan yorulmadı :)))

duman_cat_world

@Capkek
Var ya o basliktaki @sekersoytolga’nın yorumuna çok güldüm😂

Bir de başlığı açan beyefendi kardeşim yazmış demişş hahakdmsksmkdk

Palyaco

Gerçek hayatta ne yasiyolarsa hasta ruhlu insanlar var maalesef

simbakedi

lxtrenet mi neydi benim de aklıma geldi yazarken :D bir gün çocuklu aile oluyordu öbür gün 15 yaşındaki efe...

gulgez06

hahahah arkadaşlar çok güldüm gerçekten hep hatırladığım tipler söyledikleriniz. Bir kişi daha vardı her yoruma yorum atan bir çocuk scotish fold kedisi vardi onun nickini unuttum fatmanur vardı dediğiniz gibi :) Ne günlerdi

gulgez06

Bazen okuyup eğleniyorduk bazen sinirlenip olay çıkıyordu şu sıralar durulaştı site haha :):)

gulgez06

lxtrenetti doğru simbakedi@@ sitenin büyük psikopatıydı haha :):) dediğin gibi bir gün 15 yaşında efe bir gün koca adam oluyordu :):)😂😂

Renklipati

Arada canı sıkılan geliyor yeni üyelik açıp milleti delirtip gidiyorlar, aslında eminim hepsi burda tanıdık kişiler çoğu, fakat fake açıp insanlarla dalga geçmek meslekleri olmuş, bilen biliyor onları artık..Allah ıslah etsin diyorum onları

blue_hpood

bi kız vardı, ben hackerım, benden kurtulamazsınız, telefonlarınızı ele geçiricem diyordu, o n’oldu sjsjsj