Güvercin Kanadında Yara

gayelise

Bu akşam dışarda bir güvercin bulduk çok yağmur yağıyordu eve aldık. Ama kanadında bir sorun var hic ucamiyor.Ne yapmalıyız?

3 CEVAP

Siyamask

Açık yarası varsa batikonla belli aralıklarla pansuman yapabilirsiniz. Umarım bulunduğunuz yerde kuşlar konusunda uzman bir hekim vardır. Çok geçmiş olsun.

gayelise

Dünden beri bir şey yemiyor ne verebiliriz buğday falan verdik ama yemiyor

gayelise

Kanadına pansuman yapıyoruz biraz canlandı ama hiçbir şey yemiyor