6 Yaşında Muhabbet Kuşu Bakımı

Yesilyesil9

Kuşum biraz yaşlandı bakımı konusunda önerisi olan var mı?

1 CEVAP

ytmzeypcn

Bol bol kalsiyum takviyesinde bulunun bunun için her zaman kafesinde kalamar kemiği bulunsun ayrıca yaptığınız yumurta mamasının içine haşladığınız yumurtaların kabuğunu zarlarından ayırıp havanda toz halşne getirip ekleyin. Günlük suyunu tazeleyin,kuş kumu bulunsun ve açık mamalardan ziyade içinde renkli ekmeklerin olmadığı kapalı mamalardan kullanın marka tavsiyem ise versela laga olacaktır.
Sularına haftada bir ya kuşlara özel multivitamin yada supravit polivit gibi çocuk vitaminlerinden birkaç damla damlatın, aynı zamanda ara ara farklı zamanlarda sularına limon ve sirke damlatabilirsin.
İnşallah daha tüyü kadar ömrü olur