Kuşların Yavru Neden Yapmıyor Olabilir Bilgisi Olanlar Yanıtlasınlar Lütfen.

PoyrazGarip

İki tane kuşum var daha önceden yavru yapıyormuş ama ben getirelim 6 ay oldu ve hiç yavru yapmadılar ne vermem gerekiyor.

2 CEVAP

Ortam değişikliğine henüz alışamamış olabilirler.

Birbirlerinde bir yakınlık görüyorsanız kafasını kaşıma veya bacağını üzerine atma gibi davranışlar varsa siyah yem yani çiftleşmelerine yardımcı olması için (azdırıcı) alabilirsiniz.

Veya enerjilerinin düşük olduğunu düşünüyorsanız dal darı alabilirsiniz.

Kero22

nerden aldığınızda önemli , aldığınız kuşların altına göstermelik yumurta atıp sizi kandırmış olabilirler siz takviye olarak kızıştırıcı yem tarifleri var onları kullanabilirsiniz