Sisi (Muhabbet Kuşu )

akitalove

Petahop sisiyi geri istiyor çünkü onu bana yanlışlıkla vermişler ne yapmaliyim onun yerine bana diger hasta kusları vericegini soyledi geri vermelimiyim acaba tanıdık da biri orası iyice kafam karıstı sizinde fikirlerinizi almak istedim

7 CEVAP

akitalove

Petshop*

Anonymus827062

Eğer sakıncası yoksa vermeniz uygun olur. Sonuçta yerine başka bir kuş verme şartı var...

akitalove

Bencede dogru diyorsunuz tesekkurler bugun iade edicem :)

KedimVar

Ben olsam vermezdim. Ama iyi bakılacaksa verin, diğer hasta olanlarla ilgilenin bari onlar düzelsin.

akitalove

Evet öyle yapmak en mantiklisi en azndan digerlerini alirim ordan

Ozzge

Yanlışlıkla vermek nasıl oluyormuş çok saçma bence bahane uydurmuşlar sağlıklı kuşsa elindeki geri almak işine gelir onlar hasta kuşlarla uğraşmıyorlar çünkü başlarını koparıyorlar direkt :/ eğer bağlanmadıysan geri verip hasta kuş alman daha sevap can kurtarmış olursun

akitalove

Bağlanmiştim ama yapabilcegim bisey yoktu yüz yüze de bakıyoruz surekli ordan yolumu degistirmek digerlerine yazik olur diye dusundum banada tuhaf bi muhabbet kusu verdiler