Yeni Kız

akitalove

Yeni ücretsiz aldigim kiz fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlarım gagası hakkinda fikirlerinizii bekliyorum beslenememesinden korkuyorum bana bi muhabbet kusu üreticiisi beslenebilir dedi ama yinede tedirginim birde boyle bisey goren oldumu acaba yaşayan oldumu

4 CEVAP

KedimVar

Gagasındakı sorunu anlayamadım, pek belli olmuyor. Ama benim kuşumun (dişi olan) da gagasında bir sorunu vardı ve sonradan öldü malesef. Umarım sizinki yaşar.

akitalove

Mantarmiş maalesef

KedimVar

Bizimki de mantardı sanırım. :((

akitalove

Kesinlikle diger kuslardan ayri durmasi gerekiyomus ve terramycn mantar kremi ayriyetten bişeyyli su varmiş eczanede satiliyormus oda onlardan 10 gun boyunca kullanmam gerekiyomus 1 haftada gecermis ama her ihtimale karsi 10 gun kadar kullanmam gerekiyomus