Steve Waylon Kimdir?

calymath

Anket

Dr. Steveenimle iletişime geçti
(3 oy)
Dr. Sreve benimle iletişime geçmedi
(10 oy)
Dr. Steve benim
(2 oy)
Toplam (15 oy)

Geçtiğimiz günlerde petlebi üzerinden çok ilginç, esrarengiz bir mesaj aldım. Bir tür iş girişiminden bahsediyordu. Gmail adresini verdi. Anladığım kadarıyla mail yazmayı çok seviyor. Google'dan aradığımızda bir sanatcıyla karşılaşıyoruz. Gmaille gönderdiği resim ve pasaporttaki adamla sanatcı birbirine benziyordu. Dr. Steve'in hakkında pek az şey biliyoruz. Yine de bizden mail yazarak milyon dolarlık yatırım yapmasına yardım istiyordu.
Ben de merak ettim, Dr. Steve gerçekte kimdir? Ne yapıyor? Biz hayvan severler için yatırımlarını değerlendirir mi? Başka kimlerle mesajlaşıyor?
Ünlü biriyle petlebi üzerinde röportaj yapmak güzel, hoş, nazik bir teklif olduğu kanaatindeyim.

8 CEVAP

simbakedi

engelleyip gecin dolandiricinin tekidir: allahin steve’inin petlebide isi ne :D mail bile vermemliydiniz. dolandiricilardan ya da trollerden biridir dikkate almayin

calymath

Bu çok ayıp. Hiç tanımadığın birine dolandırıcı demek hiç yakışmıyor 😋😈.
Petlebi'de tanıştığın birini nasıl dolandırırdın ki😁😂.

sahraxfittiko

bana biraz kazık gibi geldi ama

Palyaco

Hiç böyle bir şey duymadım burda olmaz petlebi buna izin vermez

betulbakioglu

kazik oldugu belli yani

Renklipati

Hiç gelmedi böyle mesaj 1,5 yıldan fazla dır burdayım..dikkat edin kimseye güven olmaz bu devirde

Gimlihanim

Ben de hiç böyle bişey yaşamadım. Mesaj falan da almadım. Bu konuyu petlebi ile görüşmenizi tavsiye ederim. Durumdan haberleri olsun. En doğru şekilde yönlendireceklerdir sizi.

calymath

@palyaco evet. Petlebi bu postun ardından beni aradı. İzlemeye aldılar.
İlgisi için petlebiye teşekkürler.