3 Yaşında Erkek Siyam Kedim Var.midesinde Ķıl Yumağı Var Nasıl Kurtulabilirim

baybakar

Acil yardım ameliyatsız çözüm verin lütfen

38 CEVAP

zehraaozlu

Gimcat malt soft kullanıyor musunuz?

baybakar

felaxa marka,macun kullandım olmadı,şuan veteriner 2 çeşit iğne karıştırıp vuruyor ne olduğunu söylemedi,iyi gibi geldi,iştahı açıldı biraz,hala zayıf kuru mama ve süt ile besliyorum,dişlerinin bazıları kırıldı,çatır çatır sıkarken,evin içinde kalıyor,besin yanımda yatıyor,başka önerisi,tavsiyesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum,şimdiden hepiniz çok sağolun arkadaşlar..

eltarcin

Bir saniye...Kedicik 3 aydır böyle mi yaşıyor? Nasıl ya? Ya da ayrı bir soruya da benziyor... 2 gündür demişsiniz... Uff. Kafam acayip derecede karıştı.

baybakar

arkadaşlar kedimi aydın hayvan hastanesine götürdüm,kan testi film çekildi,kan testinde kanında çok enfeksiyon var dedi veterinerler,4gün serum,5gün antibiyotik iğne oldu,iyi gibiydi,1 hafta sonra tekrar yemez oldu,ben ağzından şırınga ile vitamin ve süt veriyorum şuan,çok zayıfladı,birşey yemiyor,dişlerini çatır çatır sıkıyordu şimdi alt çenesini açıp kapatıyor,çok halsiz çok zayıfladı,ne yapabilirim,

aksoy65

Baya zaman olmuş bu zaman içinde mutlaka işini iyi bilen birinin görmesi gerekirdi eğer görmemişse bile dediğiniz gibi mutlaka görmeli

Sut vermeyin zaten kediniz halsiz birde ishal olursa daha da halsizlesir.bunun yerine kedilere uygun corba veya pure seklinde mamalar hazirlayin.ve enjektorun ignesini cikarip icirin.ve iyi bir veteriner bulun acilen.

baybakar

midesinde elma veya yumurta büyüklüğünde top olmuş kusamıyor,kusmak için çok uğraşıyor çok acı çekiyor çok zayıfladı,bu sorundan nasıl kurtulabilirim

Cotontzu_siri ve kedim var'in siylediklerini uygulayin kedi cimi ve malt kullanin (gimcat iyidir) eger sikinti gecmezse veterinere goturun tuy yumagi cikarilsin ki rahat etsin

Cotontzu_Siri

Vetlife hairball mama kullanabilirsiniz

Emineeeecnplt

Kedi çimi ve kedi malti kullanabilirsiniz

zehraaozlu

Malt kullanmadıysanız ve bilmiyorsanız okuyun Malt macun ne işe yarar

Benim1kedimvar

Sonradan kemikleşebiliyomuş. Vet hekiminiz cozum sunmadi mi ?

reyhany114

Bence veterinere götürün sadece

baybakar

arkadaşlar felaxa marka macun koyduk 2-3 gün ama faydası olmadı,yemek borusu kalem kadar ince kütle yumurta veya elma kadar olabilir o yüzden kusamıyor dışarıya çıkaramıyor olabilir yemek borusunun ince dar oluşundan

Felaxa macunu kac ayfir kullaniyorsunuz?